Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 2012 r.

Absolwenci 2012 r.
Klasa III A

Wychowawca – mgr Izabela Rusak

 Bielaszewska Paulina        
 Bieniek Anna
 Brzezińska Marta        
 Brzozowska Roksana    
 Brzozowski Jakub
 Dobrzyńska Malwina        
 Gołębiewski Tomasz        
 Górska Daria            
 Hreniak Kacper            
Jaszczerski Paweł            
Jeziorowska Aleksandra        
Koperski Mateusz            
Kurowska Dominika
Lendziński Błażej            
Orłowski Robert        
Parfieniuk Anna            
Pawski Leszek          
Piasecka Martyna        
Pigiel Karolina        
Rusinek Agnieszka            
Rzanna Agnieszka            
Skowrońska Karolina              
Szyszkowski Michał
Tomella Natalia             
Wilkos Izabela    
Wiśniewska Agnieszka    
Zalewska Anna        
Ziółkowska Paulina
Zubkowska Amanda


Absolwenci 2012 r.
Klasa III B

Wychowawca – mgr  Monika Niedzielska

Betyna Paulina    
Błachuta Aneta    
Chmielewska Monika        
Czapski Paweł        
Czarnecka Sylwia        
Eichler Aleksandra             
Filasiak Adam    
Frela Wojciech        
Gązwa Katarzyna        
Grzuchowska Daria        
Łukiewska Karolina        
Plitt Dariusz        
Podlasińska Judyta        
Polak Joanna            
Rodzaj Wojciech        
Rosiak Patryk        
Sakowski Tomasz        
Skowrońska Oliwia        
Soboczyńska Daria        
Sodel Dominika         
Szlitkus Magdalena        
Szymańska Oktawia               
Tłuścik Anna          
Voimanen Karol                   
Wilk Paulina      
Wilkiewicz Karolina  
Wrótniak Tomasz        
Zakrzewski Piotr  
Zalikowska Dorota         
Żmuda-Trzebiatowska Natalia        
Żuchowska Perpetua  


Absolwenci 2012 r.
Klasa III C

Wychowawca -  mgr Aleksandra Życzyńska

 Apiyo Sabina            
 Bąkowski Jakub        
 Biedrzycka Marta    
 Boryń Miłosz
 Centek Damian    
 Chylewska Patrycja        
 Ciechanowski Jakub        
 Deka Jakub        
 Dobrolińska Magdalena        
 Dybska Emilia
 Dzięcioł Aneta
 Jach Jakub            
 Jackowska Katarzyna    
 Jeszke Karolina
 Klocek Karolina            
 Kostrzewski Robert        
 Kotewicz Agnieszka    
 Kraska Karolina    
 Leśnik Aleksandra
 Lubiszewska Anna        
 Maciejewski Bartosz    
 Majewski Mateusz        
 Malendowicz Łukasz    
 Olejniczak Michał    
 Prokopowicz Dorota    
 Radtke Bartosz    
 Ratajczyk Anna            
 Roszkowski Błażej        
 Sadłowski Arkadiusz        
Sadowska Anna    
 Sokólski Mateusz    
 Stochaj Karolina
 Strzelec Karolina    
 Świtalska Paulina    
 Ulatowska Natalia


Absolwenci 2012 r.
Klasa III D

Wychowawca – mgr Rafał Rafalski

 Bartkowska Anna        
 Brokowska Magdalena        
 Chudziński Dawid        
 Chyleńska Aleksandra        
 Cierzyńska Julia        
 Dulińska Aleksandra        
 Gerke Marta            
 Gomółka Katarzyna        
 Gruszczyńska Monika            
 Kalinowska Karolina        
 Kalinowska Karolina Izabela        
 Kałużny Dawid        
 Kamiński Przemysław        
 Kawecka Natalia            
 Kerber Joanna            
 Klimek Katarzyna    
 Kozłowska Joanna    
 Kuca Barbara    
 Kukielska Paulina        
 Kulwicka Izabela    
 Lange Dorota    
 Laskowska Dorota    
 Lewandowska Klaudia
 Lichnerewicz Agata              
 Miszewski Szymon    
 Pawelec Dawid                         
 Pawska Sylwia            
 Pełech Piotr    
 Poczwardowska Aneta    
 Sobieszek Kamil    
 Szczepanek Rozalia    
 Szlas Sylwester
 Urbanowska Karolina
 Wilczewski Paweł


Absolwenci 2012 r.
Klasa III E

Wychowawca -  mgr Anna Ryczkowska
        
Dybowski Szymon
Erdmańska Angelika    
Fluda Michał    
Gajewska Aleksandra            
Graczewski Nikodem        
Grędzicka Alina        
Grędzicka Beata                
Izdebska Dominika        
Kempa Karolina    
Kępińska Sandra    
Kocięda Natalia                
Kortas Marta    
Kotlewski Mateusz    
Kotowska Olga
Krotla Agnieszka                
Krzewińska Agnieszka    
Łaszkiewicz Monika        
Maciejewska Marta        
Mądro Damian        
Miedziak Monika        
Molenda Marta            
Mrozińska Katarzyna
Mrozińska Natalia        
Panter Paulina    
Poznański Rafał        
Rzeźnikowski Jeremiasz
Szada Mariusz        
Tobolski Paweł
Wiśniewski Oskar


Absolwenci 2012 r.
Klasa III F

Wychowawca - mgr Jolanta Kamińska

 Baranowski Tomasz        
 Bartos Michał                
 Berkowski Marceli            
 Byner Iwo        
 Czapliński Krzysztof        
 Findling Alicja        
 Gołębiewski Maciej    
 Gronkowska Paulina        
 Gruźlewska Paulina
 Izbrandt Marcin        
 Jankowska Joanna
 Kałdowski Łukasz        
 Kędziorska Monika        
 Kobyliński Łukasz
 Krzemiński Kamil          
 Leszczyński Mateusz    
 Lisik Katarzyna                
 Milczewski Mateusz        
 Mirosław Natalia        
 Myszkowska Krystyna    
 Opyd Zuzanna        
 Polska Karolina        
 Posłuszny Igor        
 Przeperska Marta        
 Reszkowski Paweł            
 Rzeszótko Michał        
 Saługa Bartosz                
 Szymańska Karolina        
 Tobolska Magdalena        
 Tunowski Łukasz            
 Turska Anna
 Urban Aleksandra                  
 Urban Anna            
 Ważna Weronika
 Wesołowska Sandra       

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.