Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 2013 r.

Absolwenci 2013 r.
Klasa III A

Wychowawca – mgr  Anna Goszka

Betlejewska Marta
Biernacki Karol
Brzezińska Katarzyna
Figurska Monika
Furmańska Małgorzata
Gust Alicja
Gust Szymon
Gzella Przemysław
Kowalska Joanna
Kowalski Kamil
Kraska Michał
Krawiecka Katarzyna
Lampert Magdalena
Łata Natalia
Madej Tomasz
Märtin Kamil
Michalski Tomasz
Miraszewska Natalia
Modzelewski Marcin
Ordon Sylwia
Paterek Borys    
Paul Aleksander                   
Przyłucki Arian                            
Rafalska Roksana                 
Staniak  Mateusz
Studzińska Weronika
Śliwiński Filip
Warduliński Karol
Wata Monika
Wein Miłosz
Wiśniewska Martyna

Absolwenci 2013 r.
Klasa III B

Wychowawca – mgr  Katarzyna Bartos

Bartoś Łukasz
Boruta Marta
Chmurzyńska Sandra
Chyliński Dawid
Dominikowska Paulina
Dykier Mateusz
Flisek Paweł
Jastrzębski Bartosz
Kaczmarek Jowita
Kalista Natalia
Kaliszewski Dawid
Kazimierska Wiktoria
Kilian Bartosz
Knoff Amelia
Kobylińska Katarzyna
Korzeniewska Julia
Kowalewska Ewelina
Królikiewicz Tomasz
Kuffel Zuzanna
Kurkierewicz Kamil
Lesiak Marta
Lewandowska Magdalena
Nowak Zuzanna
Płusa Rafał               
Podlasińska Paulina
Ptaszyński Jakub
Purwin Fabian         
Rogowska Marta         
Sala Aleksandra
Smolarek Jakub
Stepnowski Jakub
Wagner Karolina
Wardulińska Anna


Absolwenci 2013 r.
Klasa III C

Wychowawca – mgr Krzysztof  Cichacz    

Błażyński Adam
Boettcher Szymon
Chmielewicz Krzysztof
Ciurlik Małgorzata
Dąbrowski Filip
Eichler Mateusz
Gorczewska Milena
Hyla Justyna
Kaczmarek Izabela
Kawalerski Krzysztof
Kołodziej Piotr
Kołodziejska Magdalena
Kowalska Beata
Kucharski Mateusz
Kuryś Nikoleta
Marchlewicz Martyna
Maszota Paweł
Matuszewska Katarzyna
Nowak Piotr
Nowiak Grzegorz                   
Rek Karolina
Simon Natalia
Szlas Sebastian                         
Trendowicz Agnieszka
Wesołowski Patryk
Wiśniewska Katarzyna
Zarzycka  Paulina
Ziółkowska Paulina

Absolwenci 2013 r.
Klasa III D

Wychowawca – mgr Krystian Rejmus    
     
 Abramowska Aleksandra
 Cała Agnieszka
 Cerska Oliwia
 Dulnikowski Paweł
 Fidler Mateusz
 Gil Monika
 Gołębiewski Mateusz
 Grembecka Weronika
 Haczkowska Agnieszka
 Jurek Monika
 Kayzer Dawid
 Kernstein Agata
 Klepczyńska Joanna
 Kornalewska Joanna
 Kruczkowski Marek
 Lewandowski Maksymilian
 Lipecka Beata
 Majewska Karolina
 Miąsko Aleksandra
 Nurkowska Aneta              
 Otrzonsek Monika                  
 Prokopczyk Kinga                  
 Rodzik Agnieszka
 Słowy Magdalena
 Stanisławska Dominika
 Szczepańska Karolina
 Wasielewska Dorota        
 Zaborowski Rafał
 Zatorska Patrycja        


Absolwenci 2013 r.
Klasa III E

Wychowawca – mgr Hanna Janiszewska
mgr Anna Szczepańska    

Banasik Katarzyna
Besciak Ina
Brudecka Agnieszka
Elwertowska Patrycja
Glinowiecki Michał
Jakubowska Klaudia
Jankowska Ewelina
Janowicz Anna
Kałamarska Gabriela
Klawiter Julia
Kopczyński Bartosz
Korona Marcin
Luliński Karol
Majewska Joanna   
Melkowska Sandra
Myszkowska Beata
Myszkowska Wanda
Przytuła Tomasz
Ronowska Monika
Rzeźnik Karolina
Sójkowska Anna
Śliwowska Magdalena
Urbaniak Aleksandra
Wiśniewska Natalia           
Wiśniewski Przemysław       
Zielińska Marta            
Zieliński Wiktor
Żurawska Marta                                          
 

Absolwenci 2013 r.
Klasa III F

Wychowawca – mgr Agnieszka Zaborowska    

Barczak Ewelina
Bilicki Karol
Dziadosz Alicja
Gackowska Sandra
Gurzyński Michał
Jacewicz Zuzanna
Kanios Aleksandra
Konkol Julia
Królik Aleksandra
ucięba Marcelina
Lewandowska Karolina
Ładzik Oliwia
Michalczyk Dawid
lczyk Julia
Pałka Roksana
Poznańska Martyna
Putz Karolina
Reetz Oliwia
omański Paweł
Sękiewicz Katarzyna         
Rutkowski Michał
Sokólski Jakub     
Szołczyńska Katarzyna         
wiątek Karolina           
Taczyńska Karolina              
Wiącek Bartosz
Wojciechowska Karina
                








Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.