Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 2014 r.

Absolwenci 2014  r.
Klasa III A

Wychowawca – mgr  Beata Kasińska

Abram Kamil
Barczak Sebastian
Błaszczak Patryk
Bolibok Miłosz
Borucki Kacper
Bukowska Karolina
Czyż  Jarosław
Czyżewska Martyna
Fortuna Kamil
Frela Michał
Hara Paweł
Jeschke Agnieszka
Kasperek Bartłomiej
Kościelecka Margita
Kowalska Anna
Kurkierewicz Kamila
Listkiewicz Julia
Łapacz Kinga
Machalska Agata
Maciejewska Małgorzata
Majchrzak Sabina
Matuszewski Szymon
Olszewska Dagmara
Pająk Anna
Paradowska Michelle            
Slodczyk Magdalena             
Wojciechowski Paweł       
Zakrzewska Ewelina
Zakrzewska Kamila
Żółciński Mikołaj


Absolwenci 2014  r.
Klasa III B

Wychowawca – mgr  Sebastian Osyka

Czarnocki Kryspin
Frankowski Mikołaj
Gadzikowska Sandra
Gądek Malwina
Gorzycka Marta
Grupa Magdalena
Gruszczyński Sławomir
Grzesiak Kamil
Jaworski Daniel
Kozicki Kamil
Kucięba Kacper
Lewandowska Adrianna
Mach Katarzyna
Mańczak Wojciech
Markowski Michał
Maszyńska Monika
Michna Mariusz
Nowakowski Adrian
Pełka Karolina
Pełka Remigiusz
Piecuch Mikołaj        
Piecuch Paweł
Saja Paulina
Seweryński Maciej        
Sitarski Maciej
Szyszkowska Aleksandra
Tepper Waldemar
Tomaszewska Kinga
Urbański Przemysław
Zalewski Karol


Absolwenci 2014  r.
Klasa III C

Wychowawca – mgr  Małgorzata Gajek

Bombarska Nikoleta
Czudy Zuzanna
Goc Aleksandra
Jankiewicz Damian
Kalinowska Zuzanna
Kurzyńska Zofia
Kwiatkowski Adam
Landowska Karolina
Lewandowska Patrycja
Liberacka Marta
Lisewska Małgorzata
Litwińska Dominika
Litwińska Kinga
Maćkowiak Mateusz
Makówka Aleksandra
Miązek Aleksandra
Michałek Tomasz
Michałowska Oktawia        
Owczarzak Natalia           
Pless Oktawia
Polaszek Weronika           
Sieroń Agnieszka
Słupska Karolina
Szkop Kajetan
Urawska Monika
Wiśniewska Katarzyna
Zastawny Karol

Absolwenci 2014  r.
Klasa III D

Wychowawca – mgr Michał Kwiatkowski

Basak Aleksandra
Piasecka Joanna
Błaszczak Monika
Buczek Marcelina
Buczkowska Marta
Fischer Martyna
Kalinowska Agata
Kawska Anna
Kirszkowska Anna
Korycki Damian
Kosiarek Krzysztof
Kosior Zuzanna
Krajzewicz Joanna
Kruszewska Weronika
Kuszewski Jakub
Lebowski Marcin  
Lisiewicz Oliwia
Mossakowska Weronika
Olszewska Izabela
Paryna Kamil
Pawłowska Marta
Płatek Paulina           
Sarnowska Aleksandra
Skrzeczkowska Kamila
Szulc Manuela           
Treichel Karolina           
Walter Aleksandra
Waśniowska Dominika    
Waśniowska Wiktoria
Witkowska Marta

Absolwenci  2014  r.
Klasa III E

Wychowawca – mgr  Piotr Drozdowski
        
Barwicka Izabela
Błażyńska Aleksandra
Burzyńska Kinga
Dąbrowski Marcin
Drozd Bartosz
Gaca Dominika
Górecka Martyna           
Grzędzicka Jowita
Kędzierski Kamil
Kruszewska Magdalena
Makuracki Robert
Matejczuk Paweł
Mądry Magdalena
Mirota Paulina
Modliszewski Patryk       
Ochendal Jakub
Przystał Mateusz
Pulkowska Magdalena
Rolewicz Anna
Sierakowska Sara           
Suchomska Barbara
Szwaracki Łukasz
Szymańska Amelia            
Świątek Tomasz
Wiśniewska Monika
Zakrzewska Natalia
Zieliński Tomasz
Życzyński Mikołaj

Absolwenci 2014  r.
Klasa III F

Wychowawca – mgr  Ewa Biedrzycka

Baron Alicja
Brzezicka Marta
Charzyńska Alicja
Drozdowska Maria
Górska Paulina
Grynda Agnieszka
Gurbin Tymoteusz
Hinc Bartosz
Jasińska Anna
Kargol Damian
Kaszubowska Karolina
Liczmańska Anna
Łata Monika
Łukaszewski Dominik
Meger Aleksandra
Melzacki Jan
Murawska Roksana
Oleszek Karolina
Oleś Paulina                            
Osika Natalia
Piasta Klaudia
Pluta Karolina              
Pułka Beata
Rubaj Arkadiusz            
Sikorski Damian
Sołtys Anna                
Stachowski Robert       
Surma Karolina
Szadowski Mikołaj            
Szpajda Aleksandra
Szpajda Zuzanna
Szpręglewska Joanna

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.