Wykaz absolwentów 2014 r.
Absolwenci 2014 r.
Klasa III A
Wychowawca – mgr Beata Kasińska
Abram Kamil
Barczak Sebastian
Błaszczak Patryk
Bolibok Miłosz
Borucki Kacper
Bukowska Karolina
Czyż Jarosław
Czyżewska Martyna
Fortuna Kamil
Frela Michał
Hara Paweł
Jeschke Agnieszka
Kasperek Bartłomiej
Kościelecka Margita
Kowalska Anna
Kurkierewicz Kamila
Listkiewicz Julia
Łapacz Kinga
Machalska Agata
Maciejewska Małgorzata
Majchrzak Sabina
Matuszewski Szymon
Olszewska Dagmara
Pająk Anna
Paradowska Michelle
Slodczyk Magdalena
Wojciechowski Paweł
Zakrzewska Ewelina
Zakrzewska Kamila
Żółciński Mikołaj
Absolwenci 2014 r.
Klasa III B
Wychowawca – mgr Sebastian Osyka
Czarnocki Kryspin
Frankowski Mikołaj
Gadzikowska Sandra
Gądek Malwina
Gorzycka Marta
Grupa Magdalena
Gruszczyński Sławomir
Grzesiak Kamil
Jaworski Daniel
Kozicki Kamil
Kucięba Kacper
Lewandowska Adrianna
Mach Katarzyna
Mańczak Wojciech
Markowski Michał
Maszyńska Monika
Michna Mariusz
Nowakowski Adrian
Pełka Karolina
Pełka Remigiusz
Piecuch Mikołaj
Piecuch Paweł
Saja Paulina
Seweryński Maciej
Sitarski Maciej
Szyszkowska Aleksandra
Tepper Waldemar
Tomaszewska Kinga
Urbański Przemysław
Zalewski Karol
Absolwenci 2014 r.
Klasa III C
Wychowawca – mgr Małgorzata Gajek
Bombarska Nikoleta
Czudy Zuzanna
Goc Aleksandra
Jankiewicz Damian
Kalinowska Zuzanna
Kurzyńska Zofia
Kwiatkowski Adam
Landowska Karolina
Lewandowska Patrycja
Liberacka Marta
Lisewska Małgorzata
Litwińska Dominika
Litwińska Kinga
Maćkowiak Mateusz
Makówka Aleksandra
Miązek Aleksandra
Michałek Tomasz
Michałowska Oktawia
Owczarzak Natalia
Pless Oktawia
Polaszek Weronika
Sieroń Agnieszka
Słupska Karolina
Szkop Kajetan
Urawska Monika
Wiśniewska Katarzyna
Zastawny Karol
Absolwenci 2014 r.
Klasa III D
Wychowawca – mgr Michał Kwiatkowski
Basak Aleksandra
Piasecka Joanna
Błaszczak Monika
Buczek Marcelina
Buczkowska Marta
Fischer Martyna
Kalinowska Agata
Kawska Anna
Kirszkowska Anna
Korycki Damian
Kosiarek Krzysztof
Kosior Zuzanna
Krajzewicz Joanna
Kruszewska Weronika
Kuszewski Jakub
Lebowski Marcin
Lisiewicz Oliwia
Mossakowska Weronika
Olszewska Izabela
Paryna Kamil
Pawłowska Marta
Płatek Paulina
Sarnowska Aleksandra
Skrzeczkowska Kamila
Szulc Manuela
Treichel Karolina
Walter Aleksandra
Waśniowska Dominika
Waśniowska Wiktoria
Witkowska Marta
Absolwenci 2014 r.
Klasa III E
Wychowawca – mgr Piotr Drozdowski
Barwicka Izabela
Błażyńska Aleksandra
Burzyńska Kinga
Dąbrowski Marcin
Drozd Bartosz
Gaca Dominika
Górecka Martyna
Grzędzicka Jowita
Kędzierski Kamil
Kruszewska Magdalena
Makuracki Robert
Matejczuk Paweł
Mądry Magdalena
Mirota Paulina
Modliszewski Patryk
Ochendal Jakub
Przystał Mateusz
Pulkowska Magdalena
Rolewicz Anna
Sierakowska Sara
Suchomska Barbara
Szwaracki Łukasz
Szymańska Amelia
Świątek Tomasz
Wiśniewska Monika
Zakrzewska Natalia
Zieliński Tomasz
Życzyński Mikołaj
Absolwenci 2014 r.
Klasa III F
Wychowawca – mgr Ewa Biedrzycka
Baron Alicja
Brzezicka Marta
Charzyńska Alicja
Drozdowska Maria
Górska Paulina
Grynda Agnieszka
Gurbin Tymoteusz
Hinc Bartosz
Jasińska Anna
Kargol Damian
Kaszubowska Karolina
Liczmańska Anna
Łata Monika
Łukaszewski Dominik
Meger Aleksandra
Melzacki Jan
Murawska Roksana
Oleszek Karolina
Oleś Paulina
Osika Natalia
Piasta Klaudia
Pluta Karolina
Pułka Beata
Rubaj Arkadiusz
Sikorski Damian
Sołtys Anna
Stachowski Robert
Surma Karolina
Szadowski Mikołaj
Szpajda Aleksandra
Szpajda Zuzanna
Szpręglewska Joanna