Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 2015 r.

Absolwenci 2015 r.
Klasa III A

Wychowawca – mgr Rafalski Rafał

Adamowicz Martyna
Adamowicz Mikołaj
Bartos Weronika
Figurski Piotr
Bordewicz Karol
Burnicki Maksymilian
Byczkowski Paweł
Cyrankowska Karolina
Demby Radosław
Dobrolińska Martyna
Drewnicz Bartosz
Dziadosz Izabela
Fortuna Aleksandra
Gronkowska  Agata
Gurbin Marcelina
Gutowska Aleksandra
Han Karol
Janiszewska Małgorzata
Karnowska Dominika
Kensbock Filip
Kowalski Marcin
Kozłowski Maciej
Kwiatkowska Magdalena
Megger Klaudia
Mielcarska Marta
Miler Bartosz            
Oczyński Jakub        
Owczarek Inga         
Piotrowicz Pol
Radacka Natalia
Skopiński Bartłomiej
Skóra Agata
Witkowska  Paulina

Absolwenci 2015 r.
Klasa III B

Wychowawca – mgr Dybska Dorota

Chrzanowski Artur
Cybulska Marta
Dulkowski Mikołaj
Grenda Dariusz
Grochot Zofia
Hydzik Jesika
Jackowska Aleksandra
Karło Aneta
Kempska Katarzyna
Korona Aleksandra
Korona Alicja
Kostrzewska Agnieszka
Kruszewska Sandra
Lipa Katarzyna
Mirzoyan Levon
Mrozek Mateusz
Parteka Martyna
Paszkiewicz Ireneusz
Pestka Julia
Pieckowska Klaudia
Przybylska Natalia        
Ratański Mikołaj    
Reszke Małgorzata        
Rucińska Klaudia
Rząca Łukasz
Swakowski Fabian
Warczak Anna
Winiarski Tomasz
Wołoszczuk Anna
Wołoszyn Damian
Zaremba Magdalena

Absolwenci 2015 r.
Klasa III C  

Wychowawca – mgr Niedzielska Monika

Adrych Sebastian
Brzyski Adrian
Czudy Julia
Dolewski Mateusz
Dudzińska Marcelina
Falgowski Kamil
Fandrejewski Szymon
Firyn Dominika
Goszka Martyna
Górska Alicja
Grabowska Marta
Grabowski Mateusz
Kamiński Norbert
Kaźmierczak Kamil
Kowalska Daria
Kowalski Szymon
Lewandowska Adrianna
Lewandowska Jagoda
Łepek Łukasz
Muszarska Magdalena
Nogalski Damian
Otlewski Jakub
Pustuła Estera
Rocławska Agata
Rola Karolina        
Stachowska Anna    
Szczutowski Maciej     
Tesz Marta
Tomaszewski Tomasz
Wiśniewska  Arleta
Wojtaś Kinga
Wroński Karol
Żmuda-Trzebiatowska Anna

Absolwenci 2015 r.
Klasa III D

Wychowawca – mgr Sikorski Tomasz
        
Grzuchowska  Roksana
Januszewski Paweł
Kasprowicz Agnieszka
Krawczyk Beata
Kunecka Anna
Kurzyńska Agnieszka
Kurzyńska Joanna
Lipiec Adam
Maternowska Weronika
Matuszewska Marta
Mostowski Krzysztof
Motyka Aleksandra
Nieckarz Izabela
Niewiadomski Piotr
Olechowski Jakub
Peglau Mikołaj
Rogalska Nikoleta
Rysz Magdalena
Sadowska Agnieszka
Stefańska Wiktoria
Strzeszewska Karolina
Surmacz Daniel
Szałkowska Julia
Szulc Marek            
Szulc Nikoleta
Śliwiński Zbigniew    
Tytkiewicz Martyna         
Wielochowska Klaudia
Wielochowska Patrycja
Wiśniewska  Angelika
Witkowski Maciej
Zydlewska Diana

Absolwenci 2015 r.
Klasa III E

Wychowawca – mgr Chlewicka Hanna

Adamaszek Daniel
Bernad Monika
Dadański Emil
Demby Maria
Groszewska Marlena
Jarzyński Michał
Jegierska Marta
Juszczyk Rafał
Knapp Jakub
Kołodziej Julia
Kosturkiewicz Oliwia
Kozłowska Magdalena
Krupnik Zuzanna
Kwiatkowski Adam
Kwiatkowski Jakub
Lelas Karolina
Malinowska Karolina
Marchlewska Marta
Marciniak Antoni
Obuchowski Filip
Olszak Karolina
Popiński Bartłomiej
Preuss Damian
Rafińska Dorota        
Rodziewicz Ligia
Różycki Wojciech         
Stańczyk Zuzanna
Stawicka Anita
Szkodowska Aleksandra
Szmerk Agnieszka
Woźniak Anna
Wróblewska Sabina
Zaborowski Karol
Zieliński Adrian

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.