Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1968 r.

Absolwenci 1968
Klasa XI E

Arndt Grzegorz
Bartkowiak Alicja
Borowska Mieczysława
Czajkowski Sylwester
Czaplińska Cecylia
Dziedzic Barbara
Fodrowska Teresa
Galor Gabriela
Gwiazdowski Waldemar
Janowski Ryszard
Jaranowski Jan
Kiehn Jerzy
Kietzerman Małgorzata
Konopczyńska Danuta
Kotowska Barbara
Kowalczyk Bożena
Kozłowska Maria
Lisiecka Halina
Merholz Henryk
Molus Barbara
Nowak Daniela
Nowakowska Zofia
Nowek Krystyna
Olejnik Teresa
Ostrowicki Zbigniew
Sitniewski Andrzej
Sitniewska Elżbieta
Stachowiak Bogdan
Szarzyńska Stefania
Wnuk Helena

Absolwenci 1968
Klasa XI D

Becker Jan
Bieniek Urszula
Borkowski Roman
Dejewski Józef
Dubiela Ryszard
Gackowska Elżbieta
Grzywacka Grażyna
Grzywacz Elżbieta
Gużyński Waldemar
Igielski Bogusław
Janeczko Halina
Kamińska Alina
Kempińska Barbara
Korgol Edmund
Kosseda Ewa
Kozłowska Ewa
Kruszczyńska Bożena
Kurkowska Maria
Łukaszewska Danuta
Maćkowska Irena
Mańkowska Teresa
Opałka Teresa
Robaczewska Elżbieta
Sadowska Krystyna
Ścigacz Grażyna
Śpica Barbara
Stypa Barbara
Szmidt Ewa
Umińska Zofia
Węgorzewska Aleksandra
Wysiecka Ewa
Zboralska Janina
Żukowska Elżbieta
Żurawska Urszula

Absolwenci 1968
Klasa XI C

Adwent Ewa
Ahl Aleksandra
Budziński Wiesław
Chojnowska Krystyna
Czarnowska Honorata
Gadomska Barbara
Kaczmarek Mariola
Kołodziejczyk Gabriela
Krokosińska Barbara
Kroplewski Marian
Kurkiewicz Regina
Mańkowska Gizela
Michalska Regina
Noch Ewa
Nowakowski Jacek
Olszewska Kornelia
Otocka Teresa
Pokora Maria
Sentowska Barbara
Spica Maria
Ślizak Wanda
Śróbka Zofia
Szych Danuta
Tomaszewski Ryszard
Wasąg Teresa
Wein Bogdan
Wojciechowska Felicja
Wolska Grażyna
Wołoszyn Ignacy
Zakrzewska Barbara
Zech Wiesław

Absolwenci 1968
Klasa XI B

Amilusik Andrzej
Badach Andrzej
Baumann Ewa
Celmer Zdzisława
Cholewczyńska Elżbieta
Dominikowska Janina
Frost Jerzy
Grzella Barbara
Jakubowski Bogdan
Józefiak Anna
Kaczmarek Urszula
Kowalczyk Roman
Manikowska Jolanta
Mikołajczyk Grażyna
Murawska Krystyna
Noga Brygida
Olszowa Danuta
Pawłowski Jan
Pieczonka Łucja
Plutowska Danuta
Podciborski Stanisław
Pora Alicja
Puzio Maria
Romanowska Bogusława
Romańska Wiesława
Rybka Dorota
Szopa Maria
Szczech Romualda
Tamiła Danuta
Więckowska Bożena
Wiśniewska Wiesława
Zych Władysława

Absolwenci 1968
Klasa XI A

Beckier Barbara
Cieszyńska Regina
Czepek Grzegorz
Halicka Elżbieta
Jankowska Ewa
Jaworski Marek
Kalinowska Hanna
Kaźmierkiewicz Czesława
Kłosińska Irena
Kobylska Brygida
Kosidło Janina
Krysińska Bogusława
Kunda Teresa
Lewiński Zbigniew
Małecka Anna
Maślewska Lucyna
Michalska Grażyna
Mrozińska Liliana
Przeradzka Brygida
Radacki Andrzej
Rejnert Romana
Różańska Gabriela
Rybacka Teresa
Rejnert Ewa
Schwertfeger Jan
Sielska Teresa
Skalij Elżbieta
Smoczyński Lech
Soludczyk Zenon
Sowińska Urszula
Staniszewski Tadeusz
Tomaszewski Adam
Wacławska Maria
Wierzbowska Krystyna
Zaremba Bożena

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.