Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1973 r.

Absolwenci 1973
Klasa IV E


Aniszewski Roman
Fijałkowska Barbara
Haftka Danuta
Hasse Zofia
Jasik Mirosława
Jedamska Barbara
Juszkiewicz Andrzej
Karpińska Danuta
Klepczyńska Eugenia
Kościelski Aleksander
Kowalska Mirosława
Kozłowski Andrzej
Lemański Andrzej
Leśniewska Urszula
Malinowska Hanna
Megger Maria
Mrozowska Maria
Napiórkowska Magdalena
Piotrowiak Krystyna
Radacka Maria
Rosman Wiesława
Rumiński Jerzy
Rypalska Krystyna
Sobisiak Ewa
Sobolewska Marianna
Szczawiński Ireneusz
Szczerbicka Ewa
Szymański Lech
Świs Jerzy
Taczyńska Irena
Urbańska Hanna
Wabiszczewicz Jerzy
Wiśniewska Maria
Witkowska Bożena
Wnuk Grażyna
Wysogrocka Janina
Zarębski Zdzisław
Zboralska Jolanta
Zielińska Barbara
Żychowska Władysława
Gruźlewska Barbara

Absolwenci 1973
Klasa IV D

Bartuzi Zbigniew
Borkowski Kazimierz
Brudzińska Gizela
Cichocki Mirosław
Dombrowska Jolanta
Dziadosz Henryk
Ewertowska Barbara
Filipiak Marek
Gowin Aleksandra
Herczyński Józef
Januszewska Barbara
Jurczykowski Andrzej
Kaja Krystyna
Kalamarska Danuta
Kieszkowska Bernadeta
Kolber Jerzy
Laba Roman
Majewicz Czesław
Marks Magdalena
Martyniec Andrzej
Michalska Grażyna
Pułka Maciej
Rucińska Aleksandra
Ruszkiewicz Stanisława
Rynduch Teresa
Sakowicz Zbigniew
Sitarska Ewa
Socka Hanna
Stuligrosz Izabela
Szachnitowski Przemysław
Szczutkowska Maria
Szymańska Barbara
Żelazna Bożena

Absolwenci 1973
Klasa IV C

Borzęcka Lidia
Chmurzyńska Grażyna
Ciechanowski Jerzy
Czemisow Alina
Enerlich Dolores
Ernest Mirosława
Froncek Marlena
Grochowska Maria
Grzybek Bogusław
Kamiński Marek
Kempiński Piotr
Kokoszyńska Kamila
Kopiczyńska Hanna
Kotowska Elżbieta
Krokowska Maria
Łukomska Lucyna
Malinowska Hanna
Marczenko Anna
Myszkowski Grzegorz
Paczkowska Krystyna
Pawłowski Mariusz
Piotrowiak Bożena
Rafalska Elżbieta
Ronowska Halina
Roszewicz Grażyna
Sierosławski Andrzej
Śliwiński Bogdan
Tolkmit Ewa
Wolniak Mirosława
Żurawska Weronika
Wiśniewska Maria

Absolwenci 1973
Klasa IV B

Boroch Renata
Czaczkowska Hanna
Gąsiorowska Elżbieta
Gurajdowska Jolanta
Hoppe Renata
Jabłońska Jolanta
Jakubczak Krystyna
Kaczmarska Barbara
Karasek Zdzisława
Karolski Krzysztof
Knitter Halina
Korona Dorota
Krepowicz Maria
Kwiatkowska Lidia
Lachutta Barbara
Lewandowska Hanna
Majewska Irena
Meyer Elżbieta
Olender Teresa
Prabucka Teresa
Piotrowska Hanna
Prochorowicz Lidia
Rudnicki Stanisław
Rulińska Brygida
Szczepański Andrzej
Szneider Barbara
Weimann Maria
Wierzbowska Bożena
Woziwodzka Elżbieta
Zalewska Renata
Żurańska Maria

Absolwenci 1973
Klasa IV A

Amilusik Teresa
Antochewicz Barbara
Badach Mieczysław
Bernat Bożena
Bilijenko Maria
Bogalecka Grażyna
Cichocka Ewa
Chociaj Maria
Chmura Ewa
Dejewska Teresa
Goździalska Hanna
Gębski Mirosław
Grochal Andrzej
Gross Andrzej
Jastrzębska Mirosława
Kazubowska Kazimiera
Kowal Maria
Kowalczyk Elżbieta
Kowalewska Barbara
Kowalska Stanisława
Krzemińska Maria
Kucka Barbara
Lipińska Barbara
Łabo Wiesława
Łopatka Maria
Ługiewicz Ewa
Neumann Piotr
Noga Zyta
Nowak Adam
Nowobilska Barbara
Osysek Jolanta
Pobłocki Andrzej
Przybylska Halina
Rutkowski Edward
Rutkowski Zbigniew
Schiller Ewa
Truszkowska Bożena
Zacharek Justyna
Załucka Elżbieta
Zawada Piotr
Zielaskiewicz Maria
Wołoszczuk Ryszard

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.