Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1974 r.

Absolwenci 1974
Klasa IV D

Belt Ewa
Bojanowska Irena
Chodór Kazimierz
Cyzmann Renata
Czaplińska Elżbieta
Górecka Grażyna
Grochowska Maria
Gross Teresa
Haftka Stanisław
Harapkiewicz Grażyna
Jasińska Teresa
Jaworowska Wiesława
Kalińska Maria
Kiersztan Barbara
Kraińska Wiesława
Laskowska Ewa
Leiss Elżbieta
Lipińska Grażyna
Lipińska Irena
Majewski Zbigniew
Michaelis Alfreda
Mieszkiewicz Maria
Niedzielska Elżbieta
Nowakowska Lidia
Olstowska Barbara
Olszewski Marian
Piechocka Teresa
Podhalański Andrzej
Ressler Bożena
Rosiak Bożena
Rutkowski Mirosław
Schroeder Elżbieta
Serowińska Maria
Sikora Barbara
Skomska Maria
Sołtysiak Halina
Sukiennik Wiesława
Tocka Bernadeta
Welke Barbara
Zaremba Ewa
Żbikowska Mirosława
Żurawska Bożena

Absolwenci 1974
Klasa IV C

Aniołowska Elżbieta
Bona Róża
Chojnacka Maria
Czerwiński Jerzy
Ćwiklińska Wanda
Dąbkiewicz Maria
Ferner Roman
Golik Jerzy
Graczyk Wiesław
Kaznowska Elżbieta
Komorowska Elżbieta
Kowalska Maria
Kruszewska Szarlota
Kubzdyl Teresa
Kuhn Józef
Kuszajewska Ewa
Łazarska Danuta
Majewski Roman
Malinowska Danuta
Mally Elżbieta
Marony Gabriela
Michalska Gabriela
Mosiołek Wiesław
Nowak Danuta
Oleszkiewicz Krystyna
Opalińska Brygida
Paczkowska Teresa
Rajcic Hanna
Pyżewicz Grażyna
Rams Małgorzata
Rogowska Irena
Soczyńska Halina
Sowińska Maria
Sujkowska Joanna
Szczepańska Barbara
Sledzik Elżbieta
Tomoń Marian
Watkowska Brygida
Wawrzyniak Gizela
Zaremba Halina
Żak Renata

Absolwenci 1974
Klasa IV B

Arczykowska Janina
Budde Maria
Byrdziak Aleksandra
Czarnecka Teresa
Czepek Henryk
Drozdalska Maria
Dubicki Roman
Dziura Anna
Dzwonkowska Małgorzata
Gajewska Hanna
Górnicki Andrzej
Igłińska Renata
Irek Krzysztof
Iwińska Elżbieta
Jakiel Zdzisław
Kluz Marek
Kowalczyk Mirosława
Kowalczyk Wiesław
Kocieniewska Krystyna
Kunicka Maria
Łabędzki Włodzimierz
Mosakowska Krystyna
Myszak Alicja
Nowicka Danuta
Osińska Maria
Pawlaczyk Barbara
Pernak Krystyna
Radtkowska Danuta
Sadowska Bogusława
Sitniewska Grażyna
Szamocka Brygida
Szczepańska Maria
Szkoła Elżbieta
Wardzińska Teresa
Witt Ewa
Wojtaszewska Krystyna
Wołoszyn Barbara
Zawicka Barbara
Zenker Regina
Zwolińska Barbara

Absolwenci 1974
Klasa IV A

Anzel Mirosława
Brodowski Zbigniew
Chachowska Aleksandra
Ciszkiewicz Romuald
Dąbrowska Janina
Dymurska Stefania
Dynowski Leszek
Dyrka Jan
Filczek Andrzej
Gawąd Zofia
Gręzicka Edyta
Gusiew Dorota
Gusiew Mirosława
Gwiazdowska Jolanta
Harzewska Maria
Hermann Zdzisław
Jędrusik Ilona
Józefiak Marian
Kobusińska Anna
Koźmińska Emilia
Kujawa Małgorzata
Lewicki Stefan
Murawski Henryk
Neumann Grażyna
Orzechowski Marek
Otremba Bogusława
Paczkowska Gabriela
Pilichowska Maria
Piotrowiak Barbara
Potyra Wiesława
Rymacka Regina
Stachowicz Janusz
Szymańska Krystyna
Śmigowski Zenon
Tadajewska Dorota
Templin Helena
Wolff Wojciech
Wyszomierski Henryk
Zakrzewska Barbara
Ziółkowska Danuta

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.