Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1975 r.

Absolwenci 1975
Klasa IV F

Czaplewska Daniela
Chabuda Helena
Czaczkowski Leszek
Gardynik Bożena
Goszka Ewa
Jahnke Elżbieta
Janiszewski Krzysztof
Klosowska Alicja
Konwerska Jadwiga
Kostrubała Helena
Kubacka Joanna
Kucharska Bogusława
Kulkowski Wojciech
Kwaśnicka Bogumiła
Małkowska Mirosława
Mrozińska Gabriela
Oberstedt Maria
Ochap Anna
Paszkowska Irena
Retkowska Hanka
Rogowska Małgorzata
Rutkowska Mirosława
Sielska Ewa
Siuda Zbigniew
Szczesik Jan
Wojdyło Andrzej
Wróbel Małgorzata
Zaborowska Sabina
Znaniecka Elżbieta

Absolwenci 1975
Klasa IV E

Bilijenko Zofia
Broża Krystyna
Brzeska Barbara
Chodzińska Emilia
Daniszewska Krystyna
Dolewska Teresa
Dramińska Jolanta
Grabowiec Jadwiga
Kmiecik Andrzej
Koper Teresa
Koryziak Maria
Koszewska Krystyna
Krajewska Ilona
Krukowska Elżbieta
Kufel Maria
Kuhn Wiesława
Mostowska Mirosława
Patz Hanna
Radomska Krystyna
Radtke Zbigniew
Rybarczyk Wiesława
Stanowicka Maria
Swakowska Barbara
Synowiec Teresa
Szulc Ewa
Tomaszewska Ewa
Twardosz Elżbieta
Winiarczyk Ewa
Witkowska Maria
Wójcicka Barbara
Zielewska Maria

Absolwenci 1975
Klasa IV D

Antul Hanna
Błąk Wojciech
Burzyńska Irena
Chmielewski Piotr
Cieślewicz Aleksandra
Cygler Zdzisława
Frydecka Maria
Halczuk Janina
Kopytowska Teresa
Kruczkowska Maria
Majewski Grzegorz
Nowak Teresa
Osowska Grażyna
Pietruszewska Marlena
Rak Maria
Reichel Jolanta
Reszkowski Marek
Sarnecka Longina
Skowrońska Maria
Sowińska Krystyna
Stawicka Hanna
Świerczyńska Maria
Tomaszewska Hanna
Tyrlik Wojciech
Wolska Ewa
Zacharek Małgorzata

Absolwenci 1975
Klasa IV C

wych.: mgr M.
Wnorowska

Andrzejewska Lidia
Boroch Tadeusz
Elwart Janina
Furmańska Maria
Gerzyńska Sławomira
Gościnna Grażyna
Graczyk Wiesław
Guziński Adam
Jarczewska Elżbieta
Jaworska Stefania
Jeniecka Małgorzata
Juszkiewicz Bożena
Krzywińska Barbara
Krzyżelewska Maria
Kwiatkowska Teresa
Leszczyński Janusz
Lewandowska Alicja
Łopusiewicz Marek
Matuła Jerzy
Marciniak Mirosław
Młotkowska Barbara
Niezgoda Wiesław
Nowakowska Anna
Orzechowska Maria
Otolski Dariusz
Rzymska Bożena
Sochaczewski Tomasz
Śledzik Danuta
Tkaczyk Barbara
Waliłko Urszula
Walkiewicz Dorota
Wiśniewska Aldona
Wiśniewski Andrzej
Wolny Adam
Żelazny Andrzej
Żółcińska Brygida

Absolwenci 1975
Klasa IV B

wych.: mgr A. Fafińska

Bednarczyk Danuta
Bielawska Barbara
Budzińska Barbara
Chmielewska Maria
Ciaś Mirosława
Dębska Maria
Dłoniak Danuta
Dobrosielski Marek
Fabińska Teresa
Gorzewska Mirosława
Gregorczyk Maria
Grzona Mirosława
Iwan Lidia
Jabłońska Barbara
Jastrzębska Iwona
Karnowska Mariola
Karpiński Edward
Kołodzicka Mirosława
Kozub Barbara
Kujawa Aleksandra
Kurkierewicz Hanna
Kurnikowska Grażyna
Leśniewska Mariola
Ludwińska Hanna
Napierała Grażyna
Paliwoda Grażyna
Percha Włodzimierz
Pietruszewska Barbara
Piłat Adam
Przybył Genowefa
Sobkowiak Beata
Sześciorka Mirosława
Szołtyski Piotr
Tretkowska Ewa
Wiśniewski Piotr
Wojciechowska Elżbieta
Wójcicka Ewa
Zakrzewska Teresa
Zięta Gabriela

Absolwenci 1975
Klasa IV A

wych.: mgr Krystyna

Borucińska
Arczykowski Adam
Bator Mirosław
Bogusławski Aleksander
Choynowska Maria
Dombrowska Gizela
Gawroński Robert
Glajch Aleksandra
Jabłoński Mirosław
Janc Zbigniew
Jarczyńska Grażyna
Jezierska Halina
Kopczyński Michał
Majcherek Sławomir
Mąder Teresa
Musielak Marek
Olszewski Arkadiusz
Osiadacz Jolanta
Pieczyńska Alicja
Piotrowska Hanna
Sewerynowicz Bogumiła
Socha Grażyna
Śmigielska Janina
Wilamowska Ewa
Wiśniewski Adam
Zelmańska Edwarda
Żak Barbara
Żurek Roman

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.