Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1976 r.

Absolwenci 1976
Klasa IV G

Anzel Stanisław
Augustyniak Alina
Błaszkiewicz Maria
Boryna Aleksandra
Cisek Ryszard
Dombrowska Edyta
Finkenstein Ferdynand
Klima Krzysztof
Kotlenga Alina
Krajewska Zofia
Krupa Ewa
Mleczarska Wiesława
Muszkiewicz Irena
Nowicka Teresa
Ostrowska Jolanta
Ostrowska Zofia
Panek Grażyna
Pieczyńska Mirosława
Piotrowska Bożena
Wędrowska Małgorzata
Zdral Alicja
Zielińska Grażyna
Żyła Mirosława

Absolwenci 1976
Klasa IV F

Adamowska Barbara
Andrzejczak Piotr
Baniak Zdzisława
Bauman Janina
Borowiec Zofia
Braun Maria
Byczkowski Lesław
Czerwińska Urszula
Gabrysiak Jolanta
Gajdus Barbara
Gawrych Hanna
Kamińska Halina
Kaszubowski Lesław
Kirsz Tadeusz
Klabun Marek
Kruszczyński Ireneusz
Lelwic Maria
Łopacka Grażyna
Łuczak Mariola
Marasińska Iwona
Mazurek Mirosław
Meller Irena
Mielniczuk Anna
Nowicki Wiesław
Ostrowska Wiesława
Paczkowska Bożena
Patora Małgorzata
Percha Jerzy
Piórkowska Ludmiła
Ratajczak Elżbieta
Recki Grzegorz
Rymacka Teresa
Radomska Danuta
Robak Danuta
Skonieczny Bogdan
Stefaniak Celestyna
Szczepańska Bożena
Turkiewicz Joanna
Wanga Danuta
Wojewódka Hanna
Wysocka Aleksandra
Winiarczyk Ewa

Absolwenci 1976
Klasa IV E

Banaś Grażyna
Brzeska Gabriela
Bukowska Krystyna
Cebulska Maria
Gadaj Bożena
Gappa Roman
Górnicka Elżbieta
Jabłońska Ewa
Jakielska Aldona
Jastrzębska Maria
Kaczmarek Małgorzata
Kannenberg Marek
Karłowska Barbara
Karpińska Alina
Kiedrowski Ireneusz
Kozicki Stanisław
Kurzyńska Elżbieta
Małkowska Brygida
Marciniak Hanna
Opałka Krzysztof
Otolska Aleksandra
Pytel Elżbieta
Radacki Wiesław
Radtke Maria
Radziwilski Krzysztof
Rapczyńska Barbara
Ruskowiak Hanna
Rzepkowska Natalia
Skorzybot Marian
Smacka Grażyna
Sobótka Edward
Stypa Mariola
Esden-Tempska Barbara
Tuńska Krystyna
Wardaliński Andrzej
Winiarska Alicja
Wiśniewski Marek
Wojtaszewska Mirosława
Zagórski Stanisław
Zawacki Adam
Ziemecka Teresa
Zyborowicz Stanisław
Piasta Bolesław

Absolwenci 1976
Klasa IV D

Bielik Zbigniew
Bojar Jerzy
Brzoska Ewa
Daniszewska Mirosława
Derkowski Andrzej
Falkiewicz Małgorzata
Fischer Krzysztof
Góralska Maria
Grausch Małgorzata
Janikowski Grzegorz
Jasińska Marlena
Karaczun Krzysztof
Kiełbratowska Grażyna
Kilimnik Joanna
Kroplewska Elżbieta
Kurzyńska Maria
Kuzia Hanna
Lange Ilona
Laskowski Krzysztof
Marchewka Hanna
Marciniak Jadwiga
Marcińczyk Mirosław
Młotkowska Ewa
Narloch Elżbieta
Oczyński Zdzisław
Ołoś Maria
Paczkowska Helena
Pwałowska Danuta
Piernicka Maria
Popaszkiewicz Anna
Przepierska Stefania
Pyżewicz Danuta
Radecka Lilia
Rogowska Maria
Spychalska Romualda
Szczepański Janusz
Szymańska Ewa
Świątek Marian
Totleben Grażyna
Truszyńska Romualda
Wardowska Regina
Absolwenci 1976
Klasa IV C
Bielawska Aldona
Czarycka Elżbieta
Dulski Michał
Furmanek Maria
Gołembiewska Anna
Górski Marek
Jankowska Alicja
Jasiński Ryszard
Jasiński Ryszard
Jóźwiak Iwona
Kaczmarek Janina
Konicka Barbara
Kubic Urszula
Kufel Lidia
Kuszajewska Małgorzata
Lipkowska Halina
Płaczkowska Halina
Polaszek Leszek
Poplewski Roman
Raszkowska Ewa
Roczniak Anna
Różańska Danuta
Rybacki Henryk
Schiemann Gabriela
Sikorska Zdzisława
Spibida Danuta
Stamna Grażyna
Szczepańska Maria
Sznajder Grzegorz
Ties Mirosława
Tytkiewicz Andrzej
Wajsgerber Stanisław
Wawrzyniak Edmunda
Wąsowicz Iwona
Wycichowska Mirosława
Zillmann Maria

Absolwenci 1976
Klasa IV B

Bartuzi Lilianna
Brachfogiel Piotr
Burczak Mariola
Górczyńska Jolanta
Gurzyńska Alina
Guzowska Anna
Haftka Jolanta
Harapkiewicz Mariola
Jabłońska Janina
Jabłoński Tomasz
Jankowska Danuta
Jułkowski Marek
Kalinowska Jolanta
Kaźmierczak Ewa
Kolenda Marek
Kołpacka Jolanta
Kozłowska Joanna
Kulwicka Mirosława
Lis Alicja
Lis Krystyna
Łukaszewicz Anna
Maliszewska Helena
Marcinkowska Ewa
Nudler Zofia
Obuchowska Barbara
Olewnik Barbara
Rajca Violetta
Sawczuk Joanna
Skonieczna Lidia
Słomka Maria
Sokołowska Alicja
Stopikowska Halina
Szczepanowski Marek
Sztyborska Danuta
Szymańska Estera
Witek Sabina
Wnuk Jerzy
Zielaskiewicz Krystyna
Ziółkowska Grażyna

Absolwenci 1976
Klasa IV A

Brudniewicz Jerzy
Czuryło Maria
Dekarczyk Anna
Dramińska Barbara
Górska Hanna
Hermann Jolanta
Janz Beata
Kaczmarek Anna
Karasińska Grażyna
Kołodziejczyk Arkadiusz
Kowalski Krzysztof
Krasiński Lech
Modrzyński Tomasz
Nestoruk Danuta
Nowak Antonina
Paterewicz Wiesław
Pawski Janusz
Piszklewicz Hanna
Olesiński Dariusz
Rajca Krzysztof
Roman Grażyna
Rajcic Zdzisława
Rohn Maria
Sabatowski Dariusz
Sikorski Mirosław
Sment Jerzy
Sonnenfeld Roman
Szczepanek Grażyna
Szczepniak Paweł
Szlas Edyta
Tarkowski Dariusz
Umerska Dorota
Zabrocka Gabriela

 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.