Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1978 r.

Absolwenci 1978
Klasa IV F


Baranowska Elżbieta
Barwik Ryszard
Betto Romuald
Błażejowska Barbara
Borowska Anna
Buława Bożena
Cicherska Grażyna
Chruszczewska Elżbieta
Czarnik Renata
Danielczyk Elżbieta
Jabłońska Lilianna
Kamiński Sławomir
Kawa Anna
Klimańska Maria
Kopistecka Hanna
Kurpios Lucyna
Liedtka Andrzej
Marciniak Marcin
Michalska Zdzisława
Molska Elżbieta
Mroczkowska Ewa
Neumann Bożena
Neumann Jan
Niedbała Ewa
Niedzielska Hanna
Nowak Piotr
Paczkowska Jolanta
Panowicz Bożena
Partyka Tadeusz
Pawłowska Maria
Rybarczyk Mariola
Rzeszotek Krzysztof
Sadowski Adam
Sitnik Jadwiga
Sołtysiak Jolanta
Suchomski Piotr
Tkaczyk Marek
Tomczyńska Grażyna
Zielińska Barbara
Mrozowski Piotr

Absolwenci 1978
Klasa IV E

wych: Barbara Wielgosz

Buczek Roman
Dulka Waldemar
Fajfer Zdzisław
Gorzewski Dariusz
Górecka Alicja
Górna Jolanta
Janosz Anna
Hermańska Mirosława
Jurczyk Renata
Kikulski Maciej
Kisiel Elwira
Kościuk Krzysztof
Krajnik Jacek
Kwiatkowski Krzysztof
Lewandowski Mariusz
Malinowska Elżbieta
Mioduszewski Bogusław
Megger Anna
Narloch Hanna
Nogal Dariusz
Otremba Ryszard
Pacan Leszek
Piotrowicz Danuta
Pokorska Mirosława
Rynkowska Ewa
Salczyńska Mirosława
Senkbeil Judyta
Sokołowska Maria
Słowiński Wojciech
Stapel Jerzy
Suchan Jerzy
Suchanecki Mariusz
Ślizak Barbara
Ślizak Krystyna
Tomaszewski Jarosław
Trepkowski Zbigniew
Witulska Mariola
Wojda Mariola
Wychowaniak Wiesław
Zadykowicz Roman
Zieliński Henryk
Żychowska Bronisława

Absolwenci 1978
Klasa IV D

wych: mgr M. Adamczak

Bartyzel Barbara
Białobrzeska Renata
Brachfogiel Michał
Bronikowski Henryk
Chłopecka Jadwiga
Czepkowska Gabriela
Derkowska Jolanta
Dąbrowska Jolanta
Gajewska Mirosława
Górska Maria
Gnacińska Ewa
Hoffmann Ewa
Karaszewska Daniela
Kasilewska Jolanta
Kazubowska Wiesława
Kortas Jadwiga
Kostrubała Anna
Kozub Elżbieta
Kruszewska Jolanta
Kruszyńska Romualda
Lewandowska Mirosława
Lis Alina
Mazur Anna
Musijowska Ewa
Muszyńska Honorata
Pawlikowska Renata
Pielak Jadwiga
Przeracki Piotr
Reetz Marzena
Rosińska Renata
Soboczyńska Henryka
Stalmierski Adam
Szpak Mirosława
Ties Krystyna
Tomaszewska Czesława
Wardowska Barbara
Wesołowska Anita
Witkowski Zbigniew
Zielińska Barbara
Zilz Ewa

Absolwenci 1978
Klasa IV C

wych: mgr Łucja
Marciniak

Beczek Barbara
Brózdowski Józef
Buczeńska Ewa
Czapulak Lucyna
Chodyna Bożena
Domeracka Brygida
Gaweł Izabela
Glanert Hanna
Grobelna Grażyna
Grobelna Maria
Jeszke Dorota
Kamińska Aurelia
Klabun Mariola
Kowalska Aldona
Kruszyński Marek
Krzemień Krzysztof
Kubiak Aleksander
Lesińska Barbara
Murawska Ewa
Osiadacz Małgorzata
Osiński Krzysztof
Ossowicki Mirosław
Panek Jacek
Panek Wojciech
Peplińska Gizela
Popławska Marzena
Radziszewski Bogdan
Rumiński Marek
Schoenwald Bożena
Sikorska Marzena
Szupryczyński Edward
Waśniewski Tadeusz
Żarnicki Roman

Absolwenci 1978
Klasa IV B

Baruch Grażyna
Borchardt Mirosława
Bukowska Małgorzata
Czyż Wojciech
Dłużyńska Mirosława
Dwornik Zdzisława
Dydyk Dolores
Dziennik Iwona
Faleńczyk Bożena
Fąfara Mariola
Góralska Wioletta
Goralski Krzysztof
Grabarczyk Gabriela
Jasińska Holanta
Kaszuba Regina
Kwiatkowska Hanna
Łątkowski Mariusz
Madej Anna
Majewska Marlena
Okrój Mirosław
Oleś Mariola
Piasta Barbara
Rakowiecka Wiesława
Ratajczak Ireneusz
Rudnik Wojciech
Rumińska Wanda
Schönfeldt Jolanta
Szajerka Marek
Szmidt Renata
Urbaniak Mirella
Weisgerber Maria
Wnuk Bożena
Zielińska Lucyna
Wiśniewska Maria

Absolwenci 1978
Klasa IV A

Andrzejczak Grzegorz
Bocian Wiesława
Brzóska Marzena
Chrzanowski Mariusz
Cyglicka Elżbieta
Cyrankowski Grzegorz
Czortek Zofia
Erdmański Władysław
Gładkowski Marek
Jagoda Andrzej
Jagodzińska Janina
Jędrzejewski Mirosław
Kaźmierczak Emilia
Kitowska Lubomira
Klimek Krzysztof
Kobylański Grzegorz
Korzeniewski Dariusz
Kruszyński Dariusz
Kurnik Krzysztof
Leńska Ewa
Lisik Władysław
Lubiszewski Waldemar
Pietrzak Hanka
Pilarska Barbara
Pisarski Piotr
Połom Andrzej
Pryfer Bożena
Rojek Waldemar
Rudowski Mirosław
Szatkowski Kazimierz
Szczepaniak Michał
Tomaszewska Elżbieta
Truskawa Jolanta
Wieczorkowska Alicja
Wróblewski Piotr
Zielińska Danuta
Zielski Tomasz

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.