Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1981 r.

Absolwenci 1981
Klasa IV E

wych.: mgr Bogdan
Stachowiak

Bolibok Lidia
Czerwiński Piotr
Dobrzyńska Maria
Dul Wiesława
Dziarska Mariola
Gruszkowska Małgorzata
Hein Grażyna
Jenda Tomasz
Kalinowska Małgorzata
Klawiter Jarosław
Kowalski Jarosław
Lichacz Jarosław
Łazarski Andrzej
Madej Grzegorz
Mireza Małgorzata
Nowak Aleksandra
Oberstedt Elżbieta
Ostrowska Małgorzata
Papkowski Mariusz
Partyka Grażyna
Piątek Piotr
Ragin Marzena
Sigorska Anna
Sząszor Edyta
Śliwińska Bożena
Świtkowska Jolanta
Tomella Violetta
Tyszczenko Hanna
Witkowska Lucyna
Wyciszkiewicz Jacek
Zarębska Bożena
Zwierzykowska Brygida

Absolwenci 1981
Klasa IV D

wych.: mgr Urszula
Sulecka

Banna Barbara
Banna Iwona
Barbarski Jerzy
Batko Iwona
Chmielewska Danuta
Gruszczewska Bożena
Jarzemska Ewa
Jarzyńska Marzena
Jędrzejewska Anna
Karczewski Piotr
Karolska Dorota
Kobylańska Anna
Kowalkowski Norbert
Kwiatkowska Lucyna
Lask Anna
Lewczyk Jolanta
Łaszewski Sławomir
Maćkowska Janina
Mederska Violetta
Olesińska Danuta
Olzak Danuta
Orłowska Małgorzata
Otolska Grażyna
Parteka Wojciech
Patoralski Andrzej
Podlewska Marzena
Senkbeil Tomasz
Szałkowska Iwona
Szołczyńska Ewa
Tułodziecka Grażyna
Wierzchowska Małgorzata
Wilczewska Marlena
Zagórski Roman
Zawadziński Jacek
Żuralska Katarzyna

Absolwenci 1981
Klasa IV C

wych.: mgr Anna Fafińska

Antczak Mariola
Bieniek Bożena
Chyła Aleksandra
Czajkowska Irena
Czupryńska Małgorzata
Frankowska Alicja
Guściora Jolanta
Hołubowicz Ewa
Janowska Anna
Kalata Elżbieta
Kębrowska Beata
Knieczyńska Ewa
Koga Mirosława
Kogut Izabela
Konicka Anna
Król Hanna
Kurzyńska Ewa
Łubkowski Jacek
Moczyński Sławomir
Myjak Karolina
Nowakowska Liliana
Onisk Bożena
Paczkowski Szymon
Pakalska Mirosława
Pryfer Magdalena
Ptaszyńska Mariola
Rutyna Ewa
Sanczenko Barbara
Stryczniewicz Anna
Trepkowska Barbara
Tyszkiewicz Jadwiga
Wojciechowski Mariusz
Ziółkowska Dorota
Zwolicka Mariola
Żurawska Elżbieta

Absolwenci 1981
Klasa IV B

wych.: mgr Janina
Łuczak

Andrzejczak Anna
Aniszewska Beata
Dębowska Mariola
Faleńczyk Mirosława
Gajda Małgorzata
Hernik Aleksandra
Jankowski Piotr
Janowicz Ewa
Kępczyk Marlena
Knopp Maria
Kołodziejczyk Ewa
Konieczna Marlena
Konop Wojciech
Kurek Alicja
Kuropatwa Maria
Malinowska Wioletta
Melkowska Kamila
Muszyńska Eulalia
Nagel Mariola
Osińska Maria
Paczkowska Danuta
Pawlak Barbara
Podgórska Krystyna
Sadek Małgorzata
Schmidt Grażyna
Sulska Marżolena
Szadowska Violetta
Szatkowska Ilona
Szturmowska Alina
Śmigielska Hanna
Świerczyńska Donata
Wagner Krzysztof
Wełpa Mariola
Wiśniewska Marzena
Wysocki Leszek
Zawieracz Hanna
Zielaskowski Piotr
Pruszkowska Krystyna

Absolwenci 1981
Klasa IV A

wych.: mgr Teresa
Chmielewska

Bartnicki Piotr
Bartusik Dariusz
Blachowska Maria
Bugalska Hanna
Cichocki Wiesław
Cieszyńska Dorota
Cyzmann Mariola
Darłak Wojciech
Dobieszewski Cezary
Ferenc Mirosław
Gerke Sławomir
Górska Mirosława
Justus Małgorzata
Kraśniewska Grażyna
Kręcicki Sławomir
Krzywdziński Piotr
Kubiński Wojciech
Lamparski Piotr
Lipa Sławomir
Łaszewski Dariusz
Maj Mariusz
Malinowska Izabela
Markowski Marek
Moskal Mariola
Olszewska Danuta
Ostrowski Przemysław
Padysz Jarosław
Pepliński Roch
Podciborski Jarosław
Radtke Janusz
Skowronek Piotr
Sołtys Jan
Szlichta Anna
Szymańska Ewa
Szyszkowski Mirosław
Trzciński Marian
Wieczorek Bogna
Wirkowska Barbara
Wolszleger Iwona
Żołądź Małgorzata
Buzalska Iwona

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.