Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1982 r.

Absolwenci 1982
Klasa IV E

wych.: mgr Danuta Nogal

Bronszkowska Ewa
Bunk Małgorzata
Buńkowska Marzena
Derdau Alicja
Dobroliński Andrzej
Furman Lucyna
Głowińska Hanna
Głowińska Ewa
Jankiewicz Barbara
Jaszke Mariusz
Kaczmarek Maciej
Kasperek Teresa
Kawecki Sławomir
Konkol Tomasz
Kozakiewicz Kamila
Kołodziejska Sławomira
Kreja Małgorzata
Kucki Tomasz
Kula Katarzyna
Leczkowski Dariusz
Lewandowska Alina
Lewandowska Dorota
Machholz Ewa
Mierzyński Jan
Mindykowska Danuta
Murawska Małgorzata
Orłowska Ilona
Ostrowska Jolanta
Posadziński Andrzej
Poznański Mariusz
Rogowska Ewa
Rzendkowska Hanna
Smoczyńska Katarzyna
Stefaniak Sylwia
Szczapiński Mirosław
Szymańska Mariola
Tabaka Mariola
Wardzińska Bożena
Willman Dorota
Witek Beata

Absolwenci 1982
Klasa IV D

wych.: mgr Mirosława
Bettin

Bączkowska Katarzyna
Bratkowska Małgorzata
Buczkowska Elżbieta
Domowicz Lesław
Dziennik Lucyna
Gawrylenko Barbara
Igliński Wojciech
Janicka Dorota
Jankowski Andrzej
Kalinowski Wojciech
Klaman Wojciech
Klimek Maria
Ługiewicz Jarosław
Majewska Iwona
Muszyńska Izabela
Murawska Katarzyna
Ostrowska Bożena
Pakalska Romualda
Padrak Przemysław
Piętka Alicja
Poznańska Bożena
Rambalska Danuta
Skowrońska Zdzisława
Perszke Barbara
Szymański Leszek
Świontkowska Kamila
Techner Krzysztof
Wiśniewska Anita
Wiśniewski Tomasz
Wrona Wiesław
Zlot Aleksandra

Absolwenci 1982
Klasa IV C

wych.: mgr Łucja
Marciniak

Banacki Andrzej
Bas Krzysztof
Baumgart Iwona
Bielicka Małgorzata
Brechelke Dorota
Borzyszkowska Marzena
Dąbrowski Ryszard
Erdmańska Anna
Gratkowska Barbara
Grzenia Jolanta
Jankowski Wojciech
Jułkowska Maria
Kochańska Lucyna
Kurowski Tomasz
Kwiatkowska Marlena
Magalska Anna
Mechlińska Katarzyna
Miotk Anna
Nowacki Marek
Nyczak Jarosław
Pająk Sławomira
Partyka Danuta
Pełka Hanna
Pieczul Eugeniusz
Pietrzak Dorota
Pułka Wiesława
Pychyński Tomasz
Radomska Ewa
Soszyńska Małgorzata
Stopel Marlena
Sztejka Jolanta
Szulc Mirela
Szymański Michał
Warzyńska Ewa
Zielke Renata
Ziółkowski Wojciech

Absolwenci 1982
Klasa IV B

wych.: mgr Alicja
Galikowska

Bronka Lucyna
Brosowska Jolanta
Brzóska Hanna
Chyłkowska Małgorzata
Cymuta Danuta
Eberlein Alina
Gabrysiak Sławomir
Izbrandt Hanna
Jabłoński Zbigniew
Jakubowska Małgorzata
Jałmużna Ewa
Koper Hanna
Kotlarek Mariola
Krężel Hanna
Krzak Krzysztof
Kwaterska Marlena
Michalak Marzena
Mikołajczyk Mariusz
Prokopowicz Katarzyna
Przybylska Ewa
Przynarowska Elżbieta
Rakoczy Marzena
Ratkowksa Aleksandra
Rygielska Marzena
Stachowicz Longina
Szczepańska Joanna
Szcześniak Andrzej
Szkatulska Cecylia
Wamka Aleksandra
Wawrzyn Małgorzata
Wojnowska Alicja
Wiklińska Katarzyna
Woltańska Anna
Żyżyńska Mariola

Absolwenci 1982
Klasa IV A

wych.: mgr Ryszard
Lesiński

Bederski Jacek
Berdys Wojciech
Blumkowska Ilona
Brzezicki Dariusz
Brzeziński Leszek
Choynowska Barbara
Chyleński Ireneusz
Gembka Mirosław
Gładkowski Tomasz
Gronowski Adam
Guzal Elżbieta
Hennig Ryszard
Jędrzejewski Piotr
Józefowicz Jolanta
Kosmala Sławomir
Kotowska Aleksandra
Krause Mariusz
Krzemiński Ryszard
Kuziemska Grażyna
Lisik Alina
Magowski Marek
Michalczyk Zbigniew
Mikołajek Aleksandra
Niedzielski Ryszard
Nowacki Maciej
Nowak Waldemar
Pietrzak Daria
Rafińska Hanna
Rutz Izabela
Skowrońska Aleksandra
Spychalski Jacek
Szczepański Piotr
Waśkowska Wiesława
Wieszałka Małgorzata
Wierzelewska Natasza
Wojtakowska Wiesława
Wołosz Jarosław

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.