Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1983 r.

Absolwenci 1983
Klasa IV D

wych.: mgr Irena
Smereka

Balicka Iwona
Betlejewska Marlena
Charzyński Marian
Dąbrowski Dariusz
Frelek Beata
Góralski Mirosław
Górecka Aleksandra
Gross Anna
Grzebinoga Dorota
Jóźwiak Jarosław
Kaczak Iwona
Kociurska Wiesława
Koper Aleksandra
Kotkiewicz Andrzej
Kubiak Jacek
Lettke Marek
Magalska Małgorzata
Marchewka Mirosława
Ostrowska Elżbieta
Ogińska Irena
Panowicz Jerzy
Prokopowicz Ewa
Reszkowska Małgorzata
Rutkowski Marek
Santysiak Cezary
Smagliński Ireneusz
Sobiech Małgorzata
Stępień Jerzy
Sujkowska Grażyna
Szumska Beata
Szumska Dorota
Tadajewska Jolanta
Wajsgerber Tomasz
Weiss Małgorzata
Wentland Jolanta
Wiśniewski Wiesław


Absolwenci 1983
Klasa IV C

wych.: mgr Maria
Wnorowska

Agaciński Jacek
Bełwon Alicja
Cichocki Marek
Chrzanowska Ewa
Chrościcka Ewa
Felka Wiesława
Gorczyca Beata
Gruźlewska Marzena
Kamrowska Aleksandra
Karasińska Jadwiga
Kazubowski Dariusz
Kikulska Katarzyna
Knoff Mariusz
Kołodziej Piotr
Kortas Danuta
Litke Ewa
Mańkowska Beata
Marciniak Maciej
Megger Hanna
Melska Ewa
Nowak Anita
Opalińska Renata
Owczarzak Bożena
Pelcner Mariola
Piasta Alicja
Płusa Agnieszka
Rodziński Artur
Rohn Aleksandra
Sikorska Katarzyna
Sołtysik Maciej
Szatkowska Teresa
Wilczewska Izabela
Zielińska Małgorzata
Żurawska Marzena
Jaszczerski Piotr

Absolwenci 1983
Klasa IV B

wych.: mgr Barbara
Wielgosz

Adamczyk Dorota
Adaszkiewicz Alicja
Ciachorowska Anna
Ćwiklińska Maria
Dombek Hanna
Dybska Dorota
Gąsiorowska Anna
Grajewska Marita
Gregorczyk Jacek
Grzybowska Jadwiga
Jabłońska Marlena
Jagła Ewa
Jeleniewska Małgorzata
Jęziorska Małgorzata
Kościński Jarosław
Kowalska Beata
Krause Dorota
Lampkowska Dorota
Lewandowska Grażyna
Michaliszyn Jacek
Mroczek Lucyna
Muzal Wiesława
Nastały Lucyna
Kaczyńska Iwona
Nawrot Elżbieta
Ośko Edward
Skiba Elżbieta
Smoderek Marlena
Śledzińska Marlena
Świerczyńska Grażyna
Twarkowska Beata
Tyszkiewicz Lucyna
Zapora Robert

Absolwenci 1983
Klasa IV A

wych.: mgr Maria
Ossowska

Borucińska Jolanta
Chmielewski Piotr
Cholewińska Dorota
Cyglicka Dagmara
Czemisow Ewa
Drozdalska Sonia
Figurski Mariusz - doktor
habilitowany, inżynier,
pracownik naukowy WAT
Gajewska Anita
Gappa Marzanna
Gawiński Przemysław
Grochowska Ewa
Gross Joanna
Hałas Aldona
Iwański Winicjusz
Jarzyński Jarosław
Kanabaj Gabriela
Kornalewski Marek
Lemparty Kamila
Lewandowski Michał
Majenka Maciej
Małecki Jacek
Orczykowski Grzegorz
Otremba Kamila
Pawlewicz Jacek
Podemska Elżbieta
Przedromirska Hanna
Rymacka Elwira
Sikorska Beata
Skowron Alina
Starko Mirosław
Szcząchor Janusz
Tomaszewska Maria
Tylmann Aleksandra
Wąsikowski Marek
Wierzbowska Izabela
Zielińska Mariola
Zygmuntowski Arkadiusz
Żurańska Barbara

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.