Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1984 r.

Absolwenci 1984
Klasa IV E

wych.: mgr Mariola
Karnowska

Balbuza Mirela
Bogdańska Sławomira
Chełchowska Jolanta
Darłak Małgorzata
Dąbek Krystyna
Dębna Danuta
Frydrychowicz Anna
Gaweł Wojciech
Gibas Sławomira
Giletycz Małgorzata
Górecka Anna
Gruszka Mariola
Jachim Małgorzata
Kaczmarek Beata
Klinger Iwona
Krzyźniewska Katarzyna
Kwiecińska Ewa
Leśniewska Ewa
Majewska Dorota
Marchlewska Elżbieta
Mielczewski Sławomir
Montowska Iwona
Narodzonek Marzena
Orzech Adam
Ostrowski Wojciech
Piasecki Ryszard
Pietrzykowska Joanna
Rydzińska Iwona
Rymacka Magdalena
Skopińska Hanna
Sobczyk Małgorzata
Taczyńska Katarzyna
Tkaczyk Beata
Truszczyńska Aleksandra
Wiecka Tamara
Wieczorek Tamara
Wojnowska Jolanta
Wyrąbkiewicz Dorota
Zadykowicz Aleksander
Ząbecka Elżbieta

Absolwenci 1984
Klasa IV D

wych.: mgr Alicja
Galikowska

Bludau Iwona
Bojarska Lidia
Burchardt Iwona
Celmer Bożena
Czapiewska Małgorzata
Czarnik Krystyna
Dondelewski Marek
Fokt Agata
Gosz Wioletta
Graczyk Krzysztof
Herduś Barbara
Jeschke Aleksandra
Jończyk Ireneusz
Karbowiak Katarzyna
Karbowska Regina
Kalkowska Anna
Karczewska Elżbieta
Karczewska Małgorzata
Kowalski Zbigniew
Krukowska Danuta
Kurzyńska Wioletta
Maciołek Iwona
Majewska Anita
Malinowska Katarzyna
Nowicka Katarzyna
Olesińska Dorota
Pawlik Lucyna
Pawłowska Dorota
Pieńkosz Katarzyna
Przynarowska Grażyna
Ranisz Katarzyna
Schulz Alina
Skowronek Andrzej
Soboczyńska Grażyna
Stawska Marzena
Szmidt Irmina
Szymańska Katarzyna
Utracki Marian
Wojtak Dariusz
Wojtakowska Aleksandra
Żabińska Barbara
Jóźwiak Jarosław
Sujkowska Grażyna

Absolwenci 1984
Klasa IV C

wych.: mgr Zenona
Jabłońska

Ahl Katarzyna
Borus Cecylia
Chociaj Anna
Chrościński Wojciech
Cieszyńska Małgorzata
Dobuszewska Mirela
Dubowska Beata
Dzierzęcka Hanna
Falkowska Elżbieta
Golik Wiesława
Gratkowski Dariusz
Grochowski Paweł
Karnowska Iwona
Kemski Piotr
Kołodziejska Marzena
Kołpacka Mariola
Kulczyńska Ewa
Kurowska Małgorzata
Matulewska Gabriela
Melkowski Franciszek
Młodzianowska Danuta
Murawska Bogumiła
Nowacka Beata
Nowak Aleksandra
Osika Andrzej
Pietruszka Marlena
Radomski Wojciech
Ronczkowska Elżbieta
Sala Mariola
Siegmüller Wojciech
Solińska Violetta
Sowińska Bożena
Stefański Cezary
Straszewska Marlena
Stroński Mariusz
Szcząchor Hanna
Świebodzińska Ewa
Taczyński Jacek
Urban Beata
Wojnowska Regina
Żubrykowska Ewa

Absolwenci 1984
Klasa IV B

wych.: mgr Łucja
Marciniak

Aniszewska Jolanta
Anzel Mirela
Barczak Marzena
Bartkowska Marzena
Cackowska Hanna
Cichońska Justyna
Cieszyńska Danuta
Fiałkowska Ewa
Gadzikowski Arkadiusz
Kaliszewska Beata
Kamińska Ewa
Kawczyński Piotr
Kotecka Hanna
Kuchta Sławomira
Labus Julita
Laskowska Marzena
Majewska Aleksandra
Maślicka Małgorzata
Męc Jolanta
Mieczkowska Magdalena
Oliński Piotr
Ossowska Dorota
Pełka Mariola
Przerwa Anna
Pytel Małgorzata
Rachwalska Małgorzata
Raginia Dorota
Runkowska Ewa
Rutkowski Grzegorz
Spychalska Anna
Szczepankowska Ewa
Wawrzyn Jadwiga
Zielińska Danuta

Absolwenci 1984
Klasa IV A

wych.: mgr Andrzej
Szajda

Bojarski Witold
Brzozowska Aneta
Ciesieski Maciej
Cymuta Aleksandra
Czajkowski Cezary
Dekańska Iwona
Drążek Jolanta
Głuszak Wojciech
Gołecka Jolanta
Gołębiewski Marek
Indyka Hanna
Jagła Adam
Jasiński Piotr
Kaczmarska Barbara
Kirejczyk Krzysztof
Klawikowska Aleksandra
Konicki Jarosław
Korzeniewski Jacek
Kownacka Jolanta
Matczak Ewa
Murawska Beata
Nowacka Joanna
Olszewski Tomasz
Orłowski Mirosław
Pisarski Wojciech
Radziszewski Grzegorz
Rutkowski Janusz
Sandach Ireneusz
Sańczenko Małgorzata
Sawczuk Barbara
Sitarski Grzegorz
Świtalska Marzena
Sznajdrowska Dorota
Twarkowski Adam
Zalewski Wojciech

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.