Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1986 r.

Absolwenci 1986
Klasa IV E

wych.: mgr Zbigniew

Dąbrowski
Bożyczko Joanna
Brosowski Sławomir
Chyła Mariusz
Gil Grzegorz
Grajkowski Jacek
Grzegorczyk Krzysztof
Januszewska Anna
Kaniecka Ewa
Kenig Robert
Klarkowska Lidia
Kłos Wojciech
Kolasińska Hanna
Kiliński Jacek
Kikulski Krzysztof
Kwiatkowski Tomasz
Latowska Katarzyna
Lotkowska Małgorzata
Mańka Rafał
Matuska Piotr
Mielnik Aleksandra
Prusaczyk Grzegorz
Rogoziewicz Katarzyna
Warczak Iwona
Wawrzyńczyk Anna
Zachar Jolanta
Zyborowicz Dariusz

Absolwenci 1986
Klasa IV D

wych.: mgr Zofia Belzyt

Baranowska Marzena
Bartoszewska Beata
Bucior Joanna
Bunkowska Beata
Chróścicka Aleksandra
Dąbrowska Alicja
Derybowska Danuta
Fiedurek Jadwiga
Fokt Małgorzata
Górnowicz Alina
Grabowska Małgorzata
Iwaniszyn Beata
Karkau Beata
Król Katarzyna
Kuliczkowska Dorota
Meller Dorota
Mrozińska Krystyna
Nehring Małgorzata
Nowak Aleksandra
Nowakowska Katarzyna
Olkiewicz Izabela
Ostrowska Katarzyna
Paszke Katarzyna
Siemiątkowska Maria
Świtanowska Marzena
Szczypkowska Marlena
Szumska Alina
Talaśka Lucyna

Absolwenci 1986
Klasa IV C

wych.: mgr Izabela
Susmarska

Banz Beata
Barnowski Tomasz
Buczkowska Jolanta
Baumann Jolanta
Bączek Małgorzata
Ćwiklińska Katarzyna
Golińska Anita
Gustaw Hanna
Jabłońska Dorota
Kminikowski Tomasz
Malinowska Joanna
Markiewicz Ewa
Mosiołek Dorota
Nowiński Henryk
Olejnik Monika
Pająk Ireneusz
Pilarska Renata
Przedromirska Katarzyna
Raginia Piotr
Serocka Danuta
Skowrońska Sylwia
Ślusarska Jadwiga
Śróbka Katarzyna
Szczepankowska Dorota
Taraszewski Tomasz
Wichrowska Małgorzata
Wiśniewska Marzena
Wróblewska Anna
Zielińska Justyna
Żbikowski Jacek

Absolwenci 1986
Klasa IV B

wych.: mgr Zenona
Jabłońska

Chaczyńska Katarzyna
Daleszyńska Aleksandra
Dąbrowski Piotr
Grabda Bożena
Gąsior Beata
Gębka Elżbieta
Gayda Katarzyna
Imbierowicz Joanna
Jarzyńska Lucyna
Kanios Małgorzata
Karpińska Hanna
Kuzimska Hanna
Kotecka Mariola
Kowalska Małgorzata
Kurzyńska Beata
Nastróżny Kazimierz
Nowak Anita
Paczkowska Hanna
Rąbalska Justyna
Reszczyńska Katarzyna
Rzepka Dorota
Stanulewicz Aleksandra
Śledź Wojciech
Szymańska Aleksandra
Wodtke Tomasz
Witkowska Katarzyna
Wyrwicka Ewa

Absolwenci 1986
Klasa IV A

wych.: mgr Ryszard
Lesiński

Bigus Katarzyna
Brzozowski Andrzej
Bucior Zbigniew
Czyżniewska Alina
Górska Anna
Kieca Andrzej
Kopczyńska Wioleta
Kortas Ewa
Kurzyński Piotr
Malendowicz Piotr
Masłowska Beata
Mazur Magdalena
Milinkiewicz Rafał
Nikołajew Sławomir
Oluszczyk Jacek
Pawłowska Aleksandra
Pawłowska Iwona
Pełka Marzena
Ściesińska Sylwia
Schubring Justyna
Szpręga Ewa
Szumilas Piotr
Tlałka Adam
Tomaszewski Piotr
Walczak Piotr
Wesołowska Marzena
Wojtaszek Dorota
Ziętarska Anna

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.