Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1987 r.

Absolwenci 1987
Klasa IV E

wych.: mgr Anna Fafińska

Bojarowski Jacek
Chlebicka Marzena
Czyżykowski Andrzej
Jabłoński Jerzy
Derwich Anna
Janicki Waldemar
Kaniecka Ewa
Kloska Piotr
Kozioł Anita
Koźlikowski Robert
Kulczyk Joanna
Lenc Joanna
Lewandowski Wojciech
Liberacki Krzysztof
Łukaszewska Katarzyna
Madejska Małgorzata
Mikulski Adam
Muszyński Leszek
Piórkowska Beata
Przerwa Krzysztof
Racławska Magdalena
Rojek Maciej
Rycki Robert
Rygielska Gabriela
Sańka Elżbieta
Skórski Robert
Stefaniak Stefan
Swidzińska Danuta
Warczak Iwona
Żubkowska Beata

Absolwenci 1987
Klasa IV D

wych.: dr Krystyna
Borucińska

Balda Magdalena
Bącela Hanna
Czarnecka Mariola
Dytko Bogumiła
Frączek Jarosław
Giese Beata
Gutowska Anna
Hajec Justyna
Hoppe Maria
Kraińska Beata
Krzemień Małgorzata
Kuczorska Małgorzata
Kula Beata
Lasowska Justyna
Marczewski Mariusz
Matysiak Wiesława
Nalaskowska Alicja
Polakowska Izabela
Reszka Jolanta
Riemer Iwona
Sudoł Grażyna
Tokarska Mariola
Tyczyńska Danuta
Urlicka Katarzyna
Zachar Jolanta
Zalewska Violetta
Ziółkowska Izabela
Żyżyńska Małgorzata

Absolwenci 1987
Klasa IV C

wych.: mgr Maria
Wnorowska

Badulska Żaneta
Baranowska Małgorzata
Bąkowska Renata
Bibik Dorota
Bojakowska Anna
Chmielewska Dorota
Chmielewska Katarzyna
Ćwiertniak Aldona
Jaworska Izabela
Karpuć Tomasz
Koprowska Ewa
Kutnik Marzena
Kwiatkowska Ilona
Łada Hanna
Macfałda Ireneusz
Malinowski Czesław
Markiewicz Witold
Markuszewski Cezary
Mróz Katarzyna
Nowak Cezary
Ochal Ewa
Padysz Joanna
Piotrowska Maria
Rohn Katarzyna
Szałkowski Sylwester
Świtoń Barbara
Tobolska Gabriela
Topolewska Beata
Urban Mariusz
Wasiucionek Katarzyna
Wiśniewska Małgorzata
Wróblewski Włodzimierz
Zalewski Krzysztof
Zieliński Piotr

Absolwenci 1987
Klasa IV B

wych.: mgr Urszula
Sulecka

Bucholc Anita
Cofała Hanna
Daleszyńska Hanna
Dziubek Beata
Gierszyńska Mirena
Jendernal Krzysztof
Kornalewski Maciej
Kromka Ilona
Kwiatkowska Grażyna
Malinowska Ewa
Majewski Piotr
Michałowska Katarzyna
Miś Małgorzata
Napierska Anna
Orzeł Beata
Różycka Elżbieta
Rydlewska Izabela
Szramke Jacek
Skrzypek Ewa
Sobierajska Brygida
Strażewska Irena
Surgot Jadwiga
Szrul Elżbieta
Szydłowska Małgorzata
Świtanowska Małgorzata
Wessel Hanna

Absolwenci 1987
Klasa IV A

wych.: mgr Jan Sikorski

Ahl Monika
Aleksandrowicz Ewa
Cyrankowska Katarzyna
Chyleńska Joanna
Fedrau Krzysztof
Gawin Tomasz
Gruszka Andrzej
Grajewski Jacek
Grzywaczewska Katarzyna
Górski Marek
Iwański Adam
Kozłowska Alicja
Kwiatkowska Dorota
Lewandowski Tomasz
Ludwicki Piotr
Łangowska Jolanta
Łaszewska Marlena
Musielak Ewa
Nowaczyk Hubert
Otremba Tomasz
Rubaj Andrzej
Sentowska Beata
Świniarski Jarosław
Szytniewska Katarzyna
Topińska Tatiana
Wiśniewska Małgorzata
Wyrwicki Michał
Zygmuntowska Hanna
Życzyński Jarosław
Żyłowska Iwona

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.