Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1988 r.

Absolwenci 1988
Klasa IV D

wych.: mgr Mariola
Karnowska

Burczyńska Jolanta
Felska Małgorzata
Gończ Anna
Grzonka Stanisław
Jakubowska Joanna
Jóźwiak Maria
Kamińska Beata
Kamiński Marcin
Kruglak Katarzyna
Kucharczyk Izabela
Lewandowska Aleksandra
Lignowska Jolanta
Markowska Adriana
Miętkiewicz Rafał
Nagórska Joanna
Ozdoba Grzegorz
Partyka Anna
Piłat Sławomir
Rolińska Alicja
Salewska Małgorzata
Skomski Karol
Stachowicz Aleksandra
Wechman Sławomira
Wielichowska Arleta
Wilewska Katarzyna
Wiśniewska Grażyna
Wyrąbkiewicz Maria
Zacharjasz Piotr
Zawada Anita
Zbrzeźny Damian
Zdrojewska Hanna
Żołdowska Joanna

Absolwenci 1988
Klasa IV C

wych.: mgr Łucja
Marciniak

Bartel Marzanna
Bartnikowska Ewa
Brzezińska Justyna
Frank Aleksandra
Gaszkowska Inga
Glazik Alicja
Górska Anna
Jaranowska Mariola
Kałędkowska Iwona
Karkau Aleksandra
Kołakowska Aleksandra
Kołodziej Aleksandra
Kołodziejska Beata
Kowalkowska Beata
Komosiński Karol
Kwapik Katarzyna
Matuszewska Anna
Michalak Ewa
Mroczyńska Lucyna
Mróz Joanna
Ocios Paweł
Ograbek Sławomir
Podbielski Artur
Rulewski Jacek
Simiński Tomasz
Skrabalak Iwona
Sołobodowska Katarzyna
Straszewska Grażyna
Watkowska Elwira
Weiss Alina
Wnorowska Grażyna
Wolszlegier Alina
Wiśniewski Grzegorz
Ziołkowska Katarzyna

Absolwenci 1988
Klasa IV B

wych.: mgr Maria
Ossowska

Bielewska Katarzyna
Demange Danuta
Gąbka Joanna
Gzella Iwona
Jóźwiak Dorota
Kaczmarek Adriana
Kalicka Beata
Kobylacka Katarzyna
Kowalska Małgorzata
Kurzyńska Ewa
Mordawska Sylwia
Mykowska Anna
Nowak Jacek
Olszewska Mariola
Partyka Sławomir
Pinkowska Karolina
Podlecka Dorota
Prokopowicz Hanna
Przanowska Joanna
Rostankowska Aneta
Rusjan Mariusz
Rutkowski Arkadiusz
Sikora Beata
Stempska Katarzyna
Świątkowska Beata
Świerczyńska Hanna
Szajerka Katarzyna
Szramke Sylwia
Tokarska Marlena
Wrzesińska Joanna
Zadrowicz Barbara

Absolwenci 1988
Klasa IV A

wych.: mgr Teresa
Chmielewska

Bogalecki Robert
Boguwolski Tomasz
Boruciński Wojciech
Byner Maciej
Cholewiński Wojciech
Czarniecka Marzena
Dąbkowska Celina
Dzięgelewska Iwona
Fierek Beata
Fischer Bogdan
Gościnna Katarzyna
Grabowski Adam
Grus Adam
Guzek Kamila
Kikulska Izabela
Kruczkowska Sylwia
Kudrelek Ewa
Libront Tatiana
Mikołajczyk Anna
Niebojewska Alina
Oliński Wojciech
Rafińska Katarzyna
Ranatowska Beata
Rozwadowski Michał
Rubaj Andrzej
Rzepka Dorota
Simionkowski Igor
Strojna Izabela
Szreder Małgorzata
Szymańska Ewa
Szymecki Jacek
Thielmann Joanna
Thielmann Katarzyna
Trzciński Tomasz
Wirzbicki Dariusz
Ziółkowska Ewa
Żółciński Tomasz

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.