Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1990 r.

Absolwenci 1990
Klasa IV E

wych.: mgr Mirosława
Bettin

Bagińska Sylwia
Alexiev Ina
Baranowski Jacek
Bączkowska Dorota
Borkowska Adriana
Czaplewska Izabela
Chylińska Hanna
Dąbrowska Emilia
Domżalska Anna
Drumowski Wojciech
Gruszka Magdalena
Grzonka Katarzyna
Kuczyńska Anna
Malinowska Magdalena
Męc Katarzyna
Nowakowski Andrzej
Nowicka Iwona
Owczarek Magdalena
Paczkowska Małgorzata
Piecyk Anna
Postrójski Jacek
Rehmus Anna
Rytlewski Roman
Skomska Sylwia
Skicki Krzysztof
Stybowski Wojciech
Sygnowska Iwona
Szreder Grażyna
Szytów Jarosław
Urbańska Małgorzata
Walczak Katarzyna
Zboralska Justyna

Absolwenci 1990
Klasa IV D

wych.: mgr Wiesława
Grudzińska

Bąk Beata
Betlejewska Aleksandra
Czaplińska Anna
Czmoch Justyna
Dulska Magdalena
Gburek Luiza
Goryńska Jolanta
Grabowska Anna
Jendrzejewska Anita
Kamińska Sylwia
Kaparnik Sylwia
Kobza Aneta
Kubat Izabella
Kulczyńska Joanna
Laskowska Beata
Lewandowska Beata
Macioszek Małgorzata
Makowska Barbara
Makulec Joanna
Musielak Joanna
Nowińska Izabela
Przeczewska Izabela
Pulkowska Elżbieta
Schröder Anna
Sydow Justyna
Szlachcikowska Aneta
Szolczyńska Małgorzata
Śliwińska Aleksandra
Śliwińska Katarzyna
Włodarska Dorota
Zacharek Ewa
Zapalska Zofia
Zielaskowska Anna
Zielińska Anna
Żołnowska Jolanta

Absolwenci 1990
Klasa IV C

wych.: mgr Izabela
Susmarska

Bzdawka Jan
Cybulska Alicja
Dąbrowski Sławomir
Grzywaczewska Joanna
Hoffmann Sylwia
Kapinos Ewa
Kminikowska Justyna
Leszczyńska Jolanta
Lewandowski Sylwester
Majkowska Dorota
Michałowska Beata
Nikołajew Joanna
Nyga Hanna
Ossowski Miłosz
Quandt Sylwia
Putzkowski Michał
Rulewska Jolanta
Rusak Renata
Sroka Małgorzata
Świtakowska Agata
Szafirska Anna
Szewczyk Aneta
Ułanowska Anna
Włodarska Aneta
Wojciechowska Bożena
Zdrojewska Dorota
Zdral Anita
Gadomska Janeta

Absolwenci 1990
Klasa IV B

wych.: mgr Zofia Belzyt

Bukowska Justyna
Cichowicz Anna
Chruściel Beata
Drapińska Sylwia
Fabińska Joanna
Gierczak Urszula
Gółkowska Katarzyna
Graczyk Aneta
Gruźlewska Joanna
Itrich Arnold
Jasińska Izabela
Kania Joanna
Kiwitt Elżbieta
Kucharzewska Ewa
Langowska Małgorzata
Lewandowska Izabela
Lipowska Bogusława
Marciniak Mariusz
Marcinkowska Agnieszka
Michaliszyn Joanna
Mielczewska Anna
Ozga Katarzyna
Pyrz Katarzyna
Sawczyńska Małgorzata
Szmidt Michał
Szponder Anna
Szydłowska Anna
Toacha Żaneta
Urban Renata
Wilczyńska Beata
Witkowska Ewa
Żurańska Monika

Absolwenci 1990
Klasa IV A

wych.: mgr Ryszard
Lesiński

Baranowska Iwona
Boguta Anna
Czarnecki Robert
Górska Joanna
Igielska Justyna
Jagła Michał
Jarentowski Jacek
Konkolewski Arkadiusz
Kopczyński Adam
Kozikowski Wojciech
Kułak Kamila
Łada Wojciech
Majorkiewicz Joanna
Marzec Tomasz
Mazikowski Adam
Mielniczek Piotr
Müller Przemysław
Nowiński Artur
Podjacka Dorota
Rutkowska Krystyna
Sadowski Arkadiusz
Siedlecki Andrzej
Spychała Janusz
Szulc Maciej
Szulga Jacek
Szymańska Tatiana
Tucholska Lucyna
Walczak Sylwia
Watkowski Adrian
Wegienek Marcin
Wiczarski Maciej
Wojtkowski Igor
Wrześniak Grzegorz
Zalewska Joanna
Zalewski Marek
Zaremba Wojciech
Żarnoch Zbigniew
Żbikowska Anna
Fabisiak Małgorzata

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.