Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1993 r.

Absolwenci 1993
Klasa IV F

wych.: mgr M. Bettin

Bałdyga Barbara
Banduła Beata
Byrwa Jolanta
Dymarkowska Beata
Flaczyński Wojciech
Gałus Barbara
Grabowska Justyna
Grudzień Artur
Janicka Hanna
Jankowska Małgorzata
Janowska Joanna
Jandernal Piotr
Jodda Katarzyna
Majorkiewicz Elżbieta
Makuracki Piotr
Mitura Marek
Modzelewski Robert
Karpińska Beata
Kumińska Anna
Pappelbon Janusz
Porębny Tomasz
Rehmus Monika
Rekowska Anna
Sarnecka Żaneta
Wantoch-Rekowski Jacek
Wiśniewska Agnieszka
Zakroczyńska Magdalena
Zalewska Magdalena

Absolwenci 1993
Klasa IV E

wych.: mgr M. Kuśmirek

Banasik Paweł
Bierowiec Katarzyna
Borowski Wojciech
Cudziło Karolina
Dembińska Sylwia
Dobiasz Karolina
Dudek Katarzyna
Dulian Katarzyna
Ejsmont Izabela
Frankiewicz Sylwia
Gawiński Paweł
Grohs Katarzyna
Grzella Dorota
Gwizdała Izabela
Isbrandt Sebastian
Józefiak Monika
Łukaszewska Beata
Maj Monika
Martko Sylwester
Murdzia Jolanta
Przysocka Ilona
Prygiel Anna
Rogiewicz Anna
Rosiński Maciej
Samulska Dorota
Skrocka Żaneta
Spychała Sylwia
Śliwińska Magdalena
Wyżlic Izabela
Zakrzewski Igor
Zalewska Hanna
Zaremba Agnieszka

Absolwenci 1993
Klasa IV D

wych.: mgr S. Lipa

Bonin Sylwia
Dolecka Anna
Gołembiewski Jarosław
Gościnna Magdalena
Górska Marlena
Jakubowski Marcin
Karnowska Iwona
Keczmer Monika
Kempa Justyna
Kłosińska Justyna
Kowalska Małgorzata
Kożuch Bartłomiej
Kubicka Anna
Leczkowska Hanna
Miesikowska Małgorzata
Ogrodnik Elżbieta
Pieckowska Alina
Rogowska Wioletta
Różeńska Anna
Sobczyk Dominik
Stasiuk Jolanta
Stefaniak Katarzyna
Sulerzycki Adam
Szawliński Dariusz
Szpulecki Jerzy
Świerczek Małgorzata
Wielgus Eliza
Zajechowska Izabela

Absolwenci 1993
Klasa IV C

wych.: mgr B. Błachnio

Broda Tomasz
Bulczyński Robert
Cąbrowska Kamilla
Cichocka Anna
Chodyńska Agata
Danielewicz Rafał
Dorosz Alina
Dudzińska Dominika
Gaszkowski Andrzej
Grzesiak Maria
Henzel Małgorzata
Janas Małgorzata
Kalkowska Żaneta
Karwacka Agnieszka
Knoff Aleksandra
Krajewska Sylwia
Markot Sylwia
Orłowska Agnieszka
Ornacki Jacek
Ronowska Sylwia
Rychter Sylwia
Sadłecki Paweł
Sobolewski Patryk
Staszko Iwona
Stefanowicz Natalia
Szczęsny Maciej
Szpila Krzysztof
Tulibacka Magdalena
Węgorzewska Agnieszka
Węgorzewski Michał
Wika-Czarnowska
Katarzyna
Wiśniewski Tomasz

Absolwenci 1993
Klasa IV B

wych.: mgr U. Sulecka

Bocian Mirosława
Borowska Anna
Dramińska Dorota
Jasiński Sebastian
Kopycińska Agnieszka
Kościanowska Joanna
Lendzion Bartosz
Lewandowska Beata
Liczmańska Arleta
Miksza Anna
Nawrocka Katarzyna
Olkiewicz Małgorzata
Orzechowska Małgorzata
Piontkowska Anna
Poćwiardowska Andżelina
Prokopek Anna
Quandt Katarzyna
Radgowska Karolina
Stybaniewicz Joanna
Suchecka Mirela
Tymiński Mariusz
Wiecka Hanna
Wiśniewska Magdalena
Woźniak Agnieszka
Zwarycz Joanna
Zielińska Ewa

Absolwenci 1993
Klasa IV A

wych.: mgr Z. Maciejewski

Binięda Sebastian
Bronicka Żaneta
Chmielewski Rafał
Cichy Miaciej
Dorosz Daniel
Dubilis Anna
Gniot Justyna
Gocalińska żaneta
Jędrzejczak Damian
Kawałkowski Maciej
Kaźmierska Joanna
Klimczuk Robert
Kminikowska Dorota
Matuszczak Anna
Matuszewicz Anna
Megger Joanna
Moskal Maciej
Obodzińska Ewa
Pniewski Rafał
Romanowska Helena
Ropiński Krzysztof
Rubisz Tatiana
Różyńska Milena
Siedlecki Grzegorz
Spich Aleksander
Susmarska Joanna
Ślusarski Radosław
Tobiasz Magdalena
Warcholak Lucyna
Wojcieszek Joanna
Wójcik Anna
Zwolicki Arkadiusz
Zysek Anita

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.