Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1995 r.

Absolwenci 1995
Klasa IV E

wych.: mgr J. Kruszyńska

Angowski Tomasz
Bartoszewska Sylwia
Broniecki Arkadiusz
Chabucki Marcin
Czyżewska Anna
Drozd Aleksandra
Gierczak Ewa
Górska Emilia
Gruźlewska Magdalena
Jagielska Małgorzata
Karczewska Natalia
Kobza Katarzyna
Kondek Katarzyna
Kowalska Małgorzata
Kowalska żaneta
Kuc Patrycja
Kwiatkowska Joanna
Lewandowska Żaneta
Łodyga Karolina
Malinowska Dorota
Medzińska Kamila
Parszau Marcin
Pierzchalska Karolina
Pikuła Dorota
Pizoń Wojciech
Plath Judyta
Polanowski Mirosław
Skolimowski Michał
Smaga Aleksandra
Sobieralska Kinga
Sroka Beata
Szczepańska Katarzyna
Żyła Agnieszka

Absolwenci 1995
Klasa IV D

wych.: mgr E. Dymart

Antkowiak Lena
Bobkowska Nina
Budzioch Magdalena
Czplewska Monika
Jaskulski Piotr
Jaszczurska Justyna
Karwowska Joanna
Kaszubowska Tatiana
Kozak Wojciech
Lewandowska Beata
Miłecka Monika
Mira Aleksandra
Norkowska Aleksandra
Nowacka Małgorzata
Piontek Michał
Poliński Marcin
Pryłowska Anna
Rafińska Lucyna
Ronowska Justyna
Sakierski Radosław
Senica Rafał
Suchomska Żaneta
Szczepańska Agnieszka
Ulanowska Małgorzata
Thomas Ewa
Waliwander Joanna
Wachowiak Justyna
Wasilewski Krzysztof
Widz Radosław
Wikliński Michał
Znaniecka Małgorzata

Absolwenci 1995
Klasa IV C

wych.:mgr M. Wronowska

Dolecka Agnieszka
Figura Michał
Hałajda Sebastian
Jelińska Anna
Kleczka Maciej
Konefał Justyna
Kozłowski Marcin
Kumiński Maciej
Kühn Katarzyna
Nozdrzykowska Beata
Oczoś Anna
Olesiński Bartłomiej
Paczkowski Dariusz
Pawłowski Jacek
Piasecka Sylwia
Piasecki Wojciech
Prytuła Agnieszka
Rohn Zuzanna
Samojluk Beata
Sawicki Leszek
Skowronek Arkadiusz
Skrabalak Marcin
Stankiewicz Jacek
Studnicki Tomasz
Szpręglewska Anna
Wielgus Tomasz
Wiśniewski Marek
Zagierski Maciej
Zielińska Iwona
Zielke Monika

Absolwenci 1995
Klasa IV B

wych.: mgr R. Kubic

Bar Oliwia
Buraczewska Julita
Czepek Monika
Filipek Krzysztof
Hirsz Joanna
Hrynenki Ewa
Jaciubek Miłosława
Jankowska Joanna
Jaśkowiec Kinga
Kaligowska Lucyna
Karaszewska Aneta
Kawecka Aneta
Kowalska Jolanta
Lamparska Maria
Letkiewicz Justyna
Listopadzka Wioletta
Maciulewicz Dorota
Malinowski Rafał
Maliszewski Michał
Marchlewski Patryk
Osińska Aleksandra
Ostrycharczyk Marlena
Raczkowska Izabela
Rafiński Igor
Rejewska Anna
Robaczewska Edyta
Strysik Karolina
Warchoł Katarzyna
Wiśniewska Wioletta

Absolwenci 1995

Klasa IV A

wych.: mgr J. Chodziutko

Anuszek Dominika
Baranowski Rafał
Bochenek Piotr
Cholewczyńska Anna
Gajewski Rafał
Grapatyn Piotr
Kalicki Piotr
Kernstein Michał
Lach Aleksandra
Lesiński Michał
Lipowski Przemysław
Ludwinowski Sławomir
Łażewska Agnieszka
Maćkiewicz Maciej
Midura Zbigniew
Morawski Jarosław
Nowaczyk Tamara
Pośpiech Kamilla
Pyszora Piotr
Rafalski Tomasz
Rokicińska Anna
Rożnowski Maciej
Siegel Joanna
Siwiak Bartłomiej
Soberski Sebastian
Śmigecka Anna
Świerszczko Katarzyna
Wąsik Katarzyna
Wierzchowska Wioletta
Wilamowski Rafał
Wójcik Michał

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.