Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1996 r.

Absolwenci 1996
Klasa IV E

wych.:
mgr T. Chmielewska

Borkowska Agnieszka
Data Anna
Dembek Anna
Dunajska Daria
Fiałkowska Aleksandra
Goryńska Elżbieta
Hausman Magdalena
Janiszewska Ariela
Krawczyk Andżelika
Kubicka Karina
Kuczera Marzena
Kupicz Marta
Litwińska Adriana
Magdowska Kamila
Maj Agnieszka
Malinowska Agnieszka
Marszałek Magdalena
Murawska Anna
Pieron Anna
Plebanek Łukasz
Płócienniczak Małgorzata
Rokoszewska Monika
Senica Anna
Sigurska Karolina
Sulewski Piotr
Susmarski Piotr
Szczepkowski Piotr
Szefler Karolina
Uniat Katarzyna
Warnke Katarzyna
Wędrowska Anna
Wędrowski Wojciech
Ziomkowska Renata
Żelewski Łukasz

Absolwenci 1996
Klasa IV D

wych.: mgr H. Cybulska

Arentewicz Monika
Baranowski Marek
Binięda Artur
Fandrey Joanna
Fylcek Magdalena
Godziebiewska Agnieszka
Goliszek Halina
Jabłońska Anna
Jarentowska Joanna
Kochański Bartosz
Kondek Aleksandra
Kowal Adam
Grant Dorota
Łopata Magdalena
Mielcarska Anna
Mosiołek Mirosław
Muzal Jacek
Olszewski Jakub
Pasik Marta
Piotrowska Monika
Puławska Anna
Rydzyńska Joanna
Sitniewska Iwona
Stachurska Joanna
Szulc Sylwia
Śpica Katarzyna
Tomasik Robert
Ulanowska Agnieszka
Warachewicz Michał
Wolski Sebastian

Absolwenci 1996
Klasa IV C


wych.: mgr Małgorzata
Gajek

Banaś Roland
Błażejczyk Idalia
Bojdo Tadeusz
Centek Patryk
Ciemnoczołowska Izabela
Cieniuch Krzysztof
Dudek Izabela
Falkowski Jarosław
Iterman Karolina
Janas Anna
Jerka Rafał
Karaszewski Bartosz
Kikulska Anna
Koprowski Marcin
Krajewska Joanna
Paszek Emil
Polnik Anna
Rożnowska Anna
Różański Bartosz
Serwin Joanna
Suchecka Izabela
Szumiel Bartosz
Ślaska Agnieszka
Wasilewska Izabella
Wawrzyniak Anna
Winiarczyk Anna
Wróblewska Ksenia
Zaremba Wojciech
Zdral Zuzanna
Żołyńska Aleksandra
Żurańska Dagmara

Absolwenci 1996
Klasa IV B

wych.: mgr Iwona Banaś

Badziongowska Karolina
Bejm Ewelina
Blij Alina
Błachnio Alina
Deptuła Marlena
Dominikowska Monika
Dończyk Monika
Fabisiak Robert
Górecka Monika
Grabowska Monika
Januszewska Katarzyna
Kaczmarek Monika
Karwowski Sławomir
Kawska Magdalena
Koźliński Michał
Krukowska Irena
Miga Ariela
Murawska Dorota
Prabucka Beata
Rogacka Wioletta
Rusak Dorota
Rysz Agnieszka
Skowroński Dariusz
Sujkowska Joanna
Szydłowska Monika
Wojtaszewski Marcin

Absolwenci 1996
Klasa IV A

wych.:
mgr E. Szelatyriska

Butowska Hanna
Derebecki Michał
Dobosz Przemysław
Dobrzyńska Agnieszka
Gawarzycka Magdalena
Góralska Karolina
Karaszewska Mcnika
Kargol Eliza
Kubiak Iwona
Kubiak Jakub
Kurzawiak Michał
Lewandowska Joanna
Łukaszewicz Jarosław
Marzec Adam
Michalak Ewa
Namysł Krzysztof
Nogowska Alicja
Pańko Tomasz
Pikuła Izabela
Pikuła Michał
Radkowski Dawid
Radomska Iwona
Roman Bartłomiej
Sobiesierska Magdalena
Spiżewska Agnieszka
Szyjkowska Agnieszka
Szymańska Emilia
Ściesiński Piotr
Śróbka Joanna
Taraszkiewicz Michał
Tokarczyk Ewa
Trzaska Sebastian
Tyburczy Mikołaj
Wasiliew Patrycja
Wodtke Małgorzata

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.