Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1997 r.

Absolwenci 1997
Klasa IV E

wych.: mgr Małgorzata
Tomaszewska

Chylińska Izabela
Depczyński Dariusz
Dybciak Radosław
Feldman Ramzes
Giemza Ewelina
Jankowska Aleksandra
Jaranowski Mariusz
Karaszewska Monika
Kleczka Anna
Kowalczyk Alicja
Lesińska Monika
Lis Marcin
Lubiszewska Anna
Maciejewski Robert
Mielcarska Jolanta
Moskal Maciej
Mrozkowiak Łukasz
Müller Monika
Nowińska Marzena
Nowocieńska Anna
Nurkowska Katarzyna
Partyka Tomasz
Pietruszewska Anna
Serwin Artur
Skolimowska Anna
Smaga Katarzyna
Szram Ilona
Szulc Małgorzata
Urban Marcin
Walczak Jacek
Wojtecki Marcin
Worytko Beata
Żurawski Remigiusz

Absolwenci 1997
Klasa IV D

wych.: mgr M. Bettin

Bierowiec Mariola
Brokowska Agnieszka
Gabrysiak Daria
Gąceżewicz Maria
Guzowski Michał
Kołodziejska Joanna
Komakowska Katarzyna
Krasińska Joanna
Kruszczyńska Justyna
Kühn Mirosław
Lach Sławomir
Lackowska Monika
Lesiński Adam
Leśniak Katarzyna
Lewandowska Joanna
Malinowska Monika
Małecka Barbara
Marciniak Michał
Mosiołek Katarzyna
Paczkowska Bożena
Pawłowski Michał
Porażyńska Joanna
Sment Anna
Spych Ewa
Szymańska Ewelina
Topolewska Iwona
Wieczorek Izabela
Wojtaszewska Aneta
Wolan Agnieszka
Zapolski-Downar Wojciech

Absolwenci 1997
Klasa IV C

wych.: mgr B. Błachnio

Bartoszewska Aleksandra
Bąk Agnieszka
Cesarz Piotr
Cichocka Agnieszka
Dąbrowska Ewa
Dombek Dobromir
Felska Violetta
Fesser Marta
Flis Monika
Gajdowska Aleksandra
Grochowski Tomasz
Holz Dorota
Jaskólski Marcin
Kamińska Joanna
Kłobukowska Estera
Kudi Magdalena
Łopata Katarzyna
Małecka Agnieszka
Mandecka Aleksandra
Modrzyńska Alicja
Nikołajew Monika
Nowak Aleksandra
Ollik Marcin
Pietrzak Sebastian
Piotrowska Małgorzata
Pizoń Katarzyna
Spiżewska Magdalena
Steinke Emilia
Strysik Magdalena
Śróbka Magdalena
Świątkowski Marcin
Tyburczy Fryderyk
Wiecka Monika
Wojtasiak Magdalena
Zbrzeźna Celina

Absolwenci 1997
Klasa IV B

wych.: mgr Danuta Nogal

Bukowska Magdalena
Chodyna Grzegorz
Drozd Agnieszka
Fodrowska Ewelina
Górska Eliza
Grabowaka Magdalena
Groszewska Agnieszka
Halicki Paweł
Jackowska Danuta
Janc Dorota
Kaczyńska Magdalena
Kraskowska Ewa
Kulczyk Anna
Kupidura Wojciech
Majewski Michał
Meredyk Przemysław
Mróz Agnieszka
Mrugała Katarzyna
Nalaskowska Dorota
Nowakowski Rafał
Opacka Joanna
Owczarek Magdalena
Pikul Sławomir
Rak Anna
Szczerbetka Magdalena
Szkutnik Bartłomiej
Szlitkus Marcin
Szulc Magdalena
Szychowska Joanna
Śliwak Mateusz
Wąż Marcin

Absolwenci 1997
Klasa IV A

wych.: mgr Sławomir
Lipa

Badach Wojciech
Bąk Grzegorz
Bulczyńska Sylwia
Cichocki Andrzej
Czepek Michał
Dyrga Monika
Golisz Sebastian
Gronkowska Anna
Herdzik Krzysztof
Kowalski Andrzej
Koźliński Tomasz
Krzemień Hubert
Kubiszak Marcin
Listopadzki Marcin
Bartuzi Wojciech
Noryński Sławomir
Nowacki Paweł
Nowak Michał
Nyk Bartosz
Osmańska Małgorzata
Paczkowski Michał
Piasta Magdalena
Piątkowski Arkadiusz
Pokorska Anita
Przybylski Leszek
Sadłowski Robert
Sikorski Jacek
Spich Ewa
Trando Piotr
Turowska Katarzyna
Wojanowska Agnieszka
Ziółkowska Joanna

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.