Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 1999 r.

Absolwenci 1999
Klasa IV E

wych.: mgr Andrzej
Szajda

Diesing Karolina
Fabińska Ewa
Filipowska Kamila
Górska Dorota
Grosz Jacek
Herczyński Paweł
Kamińska Jolanta
Kierzkowska Joanna
Kikulska Aleksandra
Koprowska Katarzyna
Krajewska Kamilla
Kubiak Bartosz
Lewandowski Marcin
Lica Michał
Lipniewska Agnieszka
Lutkowski Adam
Malinowska Magdalena
Mazurek Jerzy
Mączkowska Emilia
Niedzielski Michał
Nyk Krzysztof
Ptaszyńska Joanna
Rajca Anna
Raszkowska Agnieszka
Redzimska Barbara
Seroka Emilia
Spłocharska Anita
Szczypiński Marek
Szopińska Ewa
Szydło Anna
Tysarczyk Justyna
Wierzbicka Agnieszka
Wiśniewski Krzysztof
Wiśniewski Tomasz
Ziemer Agnieszka

Absolwenci 1999
Klasa IV D

wych.: mgr Ryszard Kubic

Berg Malgorzata
Bielawski Michał
Bilicka Małgorzata
Brzeska Iwona
Budzich Robert
Chrustowska Monika
Czenkusz Leszek
Czumiel Maciej
Dudkowska Anna
Dudkowska Karolina
Goss Daria
Gurzyński Michał
Hryniów Marta
Igras Magdalena
Janc Patrycja
Jaworowski Marcin
Krzyżanowska Eliza
Kwietniewska Agnieszka
Łożewska Dorota
Maciulewicz Anna
Malinowska Anna
Martyniak Paweł
Matusiewicz Katarzyna
Napierska Hanna
Pierzchalska Julia
Skowronek Radomir
Suchomski Adrian
Szefler Dominika
Szmidt Daria
Szulc Magdalena
Świtajski Tomasz
Talpa Anna
Ułanowska Anna
Wróblewska Karolina
Zegan Justyna

Absolwenci 1999
Klasa IV C

wych.: mgr Jolanta
Kruszyńska

Barcik Katarzyna
Bigosiński Paweł
Borowiec Anna
Brużek Marcin
Bukowska Agnieszka
Bulge Monika
Czepek Maja
Czerepowicki Bartosz
Dąbrowski Michał
Dorau Magdalena
Fortuna Jacek
Gburek Sabina
Grzesiak Patrycja
Jendrzejewska Alicja
Józefowicz-Dudek Arletta
Kosior Aleksandra
Kowalska Magdalena
Lipnicka Justyna
Mazurek Karolina
Mróz Marta
Napierska Małgorzata
Paczkowska Agnieszka
Pankowska Justyna
Pyszora Anna
Rutkowska Aleksandra
Smereka Piotr
Stryjewska Małgorzata
Schroeder Agnieszka
Szcześnik Bartłomiej
Szymański Tadeusz
Urban Magdalena
Wilińska Alina
Witt Paweł
Wysogrocka Małgorzata
Zalewska Marta
Zembrzuska Anita

Absolwenci 1999
Klasa IV B

wych.: mgr Jan Sikorski

Bielik Justyna
Cichy Wojciech
Czyżak Adelina
Franek Magdalena
Frończuk Sylwia
Grotkowski Robert
Habryn Marek
Heyka Anna
Janowska Katarzyna
Jurek Dorota
Kleina Dorota
Kołodziejczak Marzena
Kotewicz Anna
Kowalska Małgorzata
Kraskowski Marek
Krezymon Piotr
Kuźnik Agnieszka
Laskowska Ewa
Licznerska Joanna
Matuła Joanna
Mazur Patryk
Młotkowska Angelika
Paprotna Agnieszka
Pawłowska Ewelina
Piątkowska Agnieszka
Piechocka Agnieszka
Robaczewska Anna
Rzanny Katarzyna
Rzemieniewska Andżelika
Stachowiak Maja
Szulc Anna
Tołkacz Anna
Turowska Beata
Wessel Karina
Witkowski Tomasz
Zamyślewska Aleksandra

Absolwenci 1999
Klasa IV A

wych.: mgr Jacek
Chodziutko

Augustyniak Joanna
Baranowski Michał
Bogdański Maciej
Burkiewicz Wojciech
Buszkiewicz Paweł
Demski Marcin
Demski Rafał
Dittmann Marcin
Ferenc Jakub
Golisz Filip
Górski Wawrzyniec
Jańczuk Magdalena
Kamiński Piotr
Kępiński Miłosz
Kucharska Agnieszka
Kujawka Monika
Litwic Piotr
Łuszyński Krzysztof
Mandecka Agnieszka
Mazurkiewicz Szymon
Mikołajczak Dagmara
Porażyński Łukasz
Rydzińska Weronika
Sigurski Adam
Siwuak Marian
Smolec Radosław
Staruszkiewicz Jakub
Strysik Beata
Szczepaniak Michał
Szczeszak Aneta
Szreiber Aneta
Żurek Agnieszka

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.