Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 2002 r.

Absolwenci 2002
Klasa IV F

wych.: mgr Wiesława
Grudzińska

Adamska Agnieszka
Bona Magdalena
Borowska Dominika
Broda Aleksandra
Chrzanowski Jędrzej
Cyrankowski Kamil
Dąbkowska Katarzyna
Dopierała Anna
Grabowska Katarzyna
Kabak Bartosz
Kiedrowska Magdalena
Kociorska Agnieszka
Kozłowska Małgorzata
Malinowska Dagmara
Nowak Emilia
Orczykowska Maja
Pontek Monika
Przybyło Dariusz
Radziszewski Paweł
Czekalska Iwona
Słomińska Beata
Solińska Monika
Szenwald Artur
Szewczyk Monika
Ułanowska Izabela
Wołowicz Michał
Wrzeszcz Roksana
Zagórski Remigiusz
Ziółkowska Anita
Zembrzuska Aleksandra

Absolwenci 2002
Klasa IV E

wych.: mgr Katarzyna
Bartos

Banaś Sylwia
Bartoszewski Maciej
Bączek Marta
Bielińska Małgorzata
Blajerska Joanna
Brzeska Sylwia
Cumbrowska Aldona
Dzięgiel Bartosz
Groszewski Marin
Grudzinska Małgorzata
Hołody Małgorzata
Kozak Tomasz
Kierzkowska Agnieszka
Kubińska Magdalena
Kubiszak Wojciech
Kupidura Agata
Kużel Aleksandra
Marcinkowska Karolina
Masłowski Wojciech
Niebrzydowska Agnieszka
Orlikowski Maciej
Pieron Piotr
Placińska Agnieszka
Rutkowska Aleksandra
Słowik Maria
Sobczyński Dariusz
Ślizak Julita
Stanisławska Katarzyna
Tekliński Dawid
Zawadzińska Anna

Absolwenci 2002
Klasa IV D

wych.: mgr Tomasz
Sikorski

Banaszak Marta
Beszczyński Jakub
Konieczna Katarzyna
Bukowski Przemysław
Cackowski Łukasz
Dąbrowski Paweł
Gołębiewska Alicja
Jakubowska Aleksandra
Kamiński Krzysztof
Klimek Izabela
Kotlenga Wojciech
Kowlewska Emilia
Kowalewska Kinga
Łęgowska Kinga
Maćkowiak Katarzyna
Nawrocka Ewa
Piątkowska Dominika
Pietras Paweł
Pulchna Agata
Sikora Małgorzata
Skarzyński Szymon
Soja Sebastian
Stosur Agnieszka
Sworowska Małgorzata
Szlitkus Anna
Szlitkus Natalia
Szreiber Paweł
Świątczak Sylwia
Zielińska Katarzyna

Absolwenci 2002
Klasa IV C

wych.: mgr Izabela
Susmarska

Błażejewski Łukasz
Cieniuch Stella
Filipek Magdalena
Hajncel Magdalena
Jabłońska Magdalena
Jeziorski Piotr
Jurkowska Karolina
Karczewska Joanna
Karnowska Joanna
Kopańska Kamila
Koprowska Alicja
Krauze Dominika
Kruszyński Jan
Kurasiak Agnieszka
Łazar Małgorzata
Łukaszewicz Małgorzata
Niewińska Anna
Otwinowski Kamil
Pawlik Piotr
Pietrzykowska Magdalena
Posim Marta
Stenzel Anna
Świebodzińska Karolina
Urlicki Maciej
Waliszewska Joanna
Wawrzyszko Ewelina
Wardacka Magdalena
Winnicka Anita
Chudzik Alicja

Absolwenci 2002
Klasa IV B

wych.: mgr Maria
Kuśmirek

Babiński Łukasz
Kotecka Iwona
Cejrowska Ewelina
Czajka Marzena
Dereszewska Kamila
Duszyńska Monika
Gerka Anna
Kaźmierczyk Kamila
Kawska Agnieszka
Konieczka Angelika
Kożuch Katarzyna
Laszkowski Piotr
Klafta Paulina
Łepek Agata
Makowska Aleksandra
Małkiewica Paulina
Michalska Anna
Michalska Agnieszka
Pituła Aleksandra
Rzemieniewska Anna
Radgowska Dominika
Skibicka Dorota
Suchomska Kamila
Szewczyk Karina
Wessel Dorota
Wójtowicz Ewelina
Ziółkowska Beata
Żurek Agata
Abczyński Łukasz
Piłat Patrycja

Absolwenci 2002
Klasa IV A

wych.: mgr Elżbieta
Boehm

Cichocki Adam
Ciszkiewicz Maciej
Dembek Bartosz
Demska Żaneta
Gralla Katarzyna
Grynda Łukasz
Jagodziński Wojciech
Jańczuk Iwona
Jaworski Wojciech
Kaniecki Tomasz
Koguciuk Aleksandra
Kuc Kamil
Kuc Łukasz
Kwiatkowska Anna
Langner Ewa
Mach Marta
Mrotek Dorota
Nogal Sebastian
Nowak Bartosz
Orzeł Krzysztof
Piotraszewska Aleksandra
Rutkowska Magdalena
Sadurski Radosław
Skajewski Kamil
Stawarz Łukasz
Utnicka Agnieszka
Żuchlińska Martyna
Żychska Wanda

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.