Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 2004 r.

Absolwenci 2004
Klasa IV F

wych.:
mgr Katarzyna Bartos
mgr Małgorzata
Tomaszewska
mgr Ryszard Kubic

Błachnio Małgorzata
Bronikowska Kamila
Buczkowska Anna
Chojnacka Oliwia
Cybulski Sławomir
Dąbal Weronika
Dąbrowska Joanna
Drążkowska Karolina
Drozdecki Marcin
Dyks Aleksandra
Gajewski Jakub
Gajtkowska Marta
Głąb Lucyna
Karwowska Daria
Knozowski Mateusz
Koralewska Marcelina
Kordowski Jakub
Kortas Justyna
Kostrzewska Magdalena
Kościńska Aleksandra
Lewandowska Katarzyna
Łuszaj Katarzyna
Makowska Joanna
Mejka Emilia
Mikołajczak Emilia
Myszkowski Piotr
Niewiadomska Aleksandra
Piechowski Maciej
Pyszora Łukasz
Robaczewska Ewa
Słomińska Alina
Tomczak Hanna
Witulska Aneta
Zakrzewski Krzysztof
Zduńska Magdalena

Absolwenci 2004
Klasa IV E

wych.: mgr Piotr
Drozdowski
mgr Halina Cybulska

Blajerski Michał
Cackowska Iwona
Chełmowska Magdalena
Czaplewski Mariusz
Franek Alicja
Glazik Maciej
Jelińska Małgorzata
Kowalska Weronika
Kubizna Monika
Kujaczyński Michał
Kujaczyński Paweł
Kwiatkowska Daria
Lendzion Michał
Maj Jarosław
Maliszewski Karol
Mrozek Patrycja
Pakalska Magdalena
Piłat Łukasz
Poraszka Małgorzata
Rabeszko Tomasz
Ragus Agnieszka
Samor Aleksandra
Seremet Hanna
Sikorska Michalina
Stanowicka Malwina
Szefler Natalia
Szreiber Oliwia
Tarkowska Małgorzata
Tobolska Anna
Tusień Elżbieta
Wędrowski Marek
Wolski Adam
Wotkowska Joanna
Żak Katarzyna

Absolwenci 2004
Klasa IV D

wych.: mgr Jolanta
Kruszyńska

Dobrzyński Mariusz
Dulka Filip
Eckert Mateusz
Gagat Maciej
Halagiera Magdalena
Hoppe Szymon
Jaśkowiec Łukasz
Jeziorski Winicjusz
Jędrak Magdalena
Karnowska Agata
Kocińska Sylwia
Krakowski Krzysztof
Krzyżanowski Jakub
Lewandowski Bartosz
Marek Marta
Orzelski Tomasz
Pierzynowski Cezary
Pieńczewska Agnieszka
Przybyło Hanna
Puwalski Artur
Radacki Łukasz
Rasmus Kamil
Sander Monika
Skoczylas Sylwia
Smentek Marcin
Suchan Ewelina
Suszyńska Julita
Szulc Mateusz
Szworska Natalia
Urbański Robert
Warzyńska Agnieszka
Warżała Sebastian
Wiśniewska Kamila
Wychowaniak Ewa
Zasadowski Przemysław

Absolwenci 2004
Klasa IV C

wych.: mgr Małgorzata
Gajek

Borkowska Aleksandra
Cabaj Łukasz
Chmura Magdalena
Cyrankowski Piotr
Erdmańska Natalia
Fischer Monika
Karasińska Dorota
Klarkowska Agnieszka
Kleczka Sylwester
Kołtacka Beata
Kordowska Ewelina
Kowalkowska Agnieszka
Kruk Karol
Mazur Piotr
Miedzik Mateusz
Mikołajczak Weronika
Opoka Joanna
Otwinowska Magdalena
Pączek Aleksandra
Płaczek Ewa
Przybylska Marika
Rumiński Krystian
Sidłowska Magdalena
Skowrońska Agnieszka
Szcześnik Martyna
Thiel Magdalena
Wilamowska Małgorzata
Witkowska Agnieszka
Woźniak Adrian
Ziółkowski Rafał

Absolwenci 2004
Klasa IV B

wych.: mgr Iwona Banaś

Achciński Miłosz
Adamiec Marek
Artwik Alicja
Beszczyński Tomasz
Bettin Magdalena
Bogalecka Anna
Chmielewski Artur
Cypryańska Anna
Dulska Ewa
Dziedzic Katarzyna
Gierczyński Kamil
Górska Monika
Groszewski Tomasz
Hara Sylwia
Janz Izabela
Kindel Ewa
Kołpacki Marcin
Korbik Patrycja
Liedtke Weronika
Opertowska Magdalena
Osińska Małgorzata
Piątek Magdalena
Percha Łukasz
Piec Karolina
Radke Ewelina
Raduńska Natalia
Rejczak Magdalena
Rogoziewicz Marta
Roszycka Kamila
Szneider Magdalena
Śmiger Paulina
Zaborowska Justyna
Zalewski Michał
Zielińska Paulina

Absolwenci 2004
Klasa IV A

wych.: mgr Jan Sikorski
mgr Jacek Chodziutko

Adamiec Weronika
Adamska Angelika
Adwent Justyna
Bąk Tomasz
Bąkowska Marta
Bielicka Magdalena
Biłyk Michalina
Buszkiewicz Jarosław
Czerwińska Joanna
Dąbrowski Wojciech
Gołębiewski Jakub
Jerka Łukasz
Kałużny Marek
Karbowska Anita
Klufczyński Łukasz
Kosiak Kamila
Kowalczyk Tomasz
Kowalewski Piotr
Kupczyk Dominika
Miller Marcin
Mroczkowska Ilona
Przybylska Elżbieta
Przystalski Marcin
Radecki Mateusz
Sadowski Jakub
Sztyborski Marcin
Świs Maciej
Tuszyński Łukasz
Witkowiak Waldemar
Wojtasiak Przemysław
Wójcik Damian
Wysocki Mateusz
Zajączkowska Weronika
Zawadzka Agnieszka
Ziółkowska Małgorzata

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.