Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 2005 r.

Absolwenci 2005
Klasa III F

wych.: mgr Wiesława
Grudzińska

Chust Damian
Czajka Mateusz
Dąbrowska Kamila
Dzięgelewski Krzysztof
Fulara Dariusz
Górska Karolina
Jańczuk Ewa
Kraiński Jakub
Leszczyńska Beata
Marciniak Anna
Matuszak Anna
Mądrzejewska Agnieszka
Michna Agnieszka
Miechowiecka Maja
Murawska Magdalena
Okuniewska Patrycja
Olszewska Weronika
Osiński Wojciech
Pikuła Maciej
Prytuła Katarzyna
Pulkowska Joanna
Radomska Marzena
Rybczyńska Joanna
Rybczyński Michał
Sargalska Aleksandra
Suchocka Agnieszka
Szczepkowska Anna
Tubaja Wojciech
Walawender Kamila
Wasilewska Magdalena
Wołąziewicz Dagmara

Absolwenci 2005
Klasa III E

wych.: mgr Maria
Kuśmirek

Bonna Dominika
Cichocki Marek
Dybińska Agnieszka
Fabińska Partrycja
Harackiewicz Małgorzata
Klufczyński Przemysław
Kociorska Izabela
Kucharski Emil
Łożewska Paulina
Majdajska Joanna
Manelski Radosław
Motyczyńska Monika
Piernicki Karol
Potaszników Sonia
Pryba Dorota
Przybylska Karolina
Pudlik Kamil
Radzimińska Marta
Robaczewski Krzysztof
Sadowska Justyna
Stanowicka Karolina
Szymański Marcin
Ślawska Judyta
Świątkowska Maria
Tobolski Adam
Warduliński Marcin
Warszewska Karolina
Wasążnik Anna
Wierzchowski Wojciech
Wnęk Alicja
Wojenko Martyna
Ziółkowska Alina

Absolwenci 2005
Klasa III D

wych.:
mgr Beata Kasińska
dr Beata Torbicka
mgr Sławomir Lipa

Beyer Tomasz
Czerwińska Marika
Dembek Monika
Grochal Katarzyna
Gronowski Marcin
Hartka Łukasz
Henzel Jan
Hofman Aleksandra
Jagoda Jakub
Janaszczyk Agnieszka
Jewartowska Patrycja
Jędrzejewski Paweł
Józefowicz Angelina
Józefowicz Sebastian
Kalisz Monika
Kozikowska Karolina
Krauze Dominik
Kurowski Patryk
Lelińska Anna
Lewandowski Radosław
Napierska Marta
Noskiewicz Magdalena
Obidzińska Celina
Ocios Marta
Oleś Irmina
Panowicz Zuzanna
Prabucki Jakub
Sieg Grzegorz
Stachowicz Marta
Strużyński Paweł
Waliszewska Katarzyna
Witkowska Karolina

Absolwenci 2005
Klasa III C

wych.: mgr Tomasz
Sikorski

Bartkowski Mariusz
Bęben Konrad
Boguska Małgorzata
Bramborska Oliwia
Ciećko Dominika
Czaja Karolina
Czerwiński Szymon
Daniel Anna
Darłak Agnieszka
Dąbrowski Sławomir
Gawron Dominika
Górtatowska Izabela
Hoppe Agnieszka
Janiszewska Monika
Jeschke Paweł
Kieloch Dominika
Kowalewska Paulina
Krajewski Maciej
Kulwicka Małgorzata
Łaszkiewicz Aleksander
Meszyńska Anna
Mikołajczak Alicja
Okonek Izabela
Piotrowska Patrycja
Plaskiewicz Daria
Poczwardowska Joanna
Sęder Malwina
Solochewicz Martyna
Szewczuk Paulina
Tepper Natalia
Wilgorska Aurelia
Zasadna Ewelina

Absolwenci 2005
Klasa III B

wych.: mgr Izabela
Susmarska

Antczak Patrycjusz
Boguski Błażej
Brózdowski Maciej
Dąbrowska Zuzanna
Dyduch Michał
Frankiewicz Emilia
Gniewkowska Anna
Guzowski Michał
Heyka Magdalena
127
Iwanowska Anna
Karolczuk Magdalena
Kłodawska Agata
Kryszewska Monika
Leliwa Gniewosz
Liedtke Paulina
Moczyński Dawid
Orłowska Sabina
Paczkowska Joanna
Piątkowska Katarzyna
Piotrowska Karolina
Podemski Bartosz
Przeperski Michał
Racka Agnieszka
Radtke Adam
Sikorski Adam
Stelmaszyk Adrian
Szukay Małgorzata
Szumiłowska Roksana
Szwejkowska Agata
Świetlik Piotr
Zadworna Agnieszka
Znaniecki Mateusz

Absolwenci 2005
Klasa III A

wych.: mgr Irena
Anuszek

Bartoszewska Marta
Bojar Paweł
Borucki Borys
Dobosz Ariel
Drzewiecka Kinga
Erdmański Krzysztof
Głogowska Natalia
Gołębiewski Hubert
Gołuński Krzysztof
Gruszecka Magdalena
Grzela Tomasz
Guzek Katarzyna
Jankiewicz Monika
Karbowska Sylwia
Kościewicz Paweł
Krawczyk Mariusz
Matuszczak Hanna
Michalski Jakub
Miłek Malwina
Mitręga Łukasz
Olejnik Mirosława
Orzechowski Adam
Piotrowska Natalia
Ratke Anna
Różańska Paulina
Rząca Anna
Siekierzycka Anna
Sikorska Natalia
Strysik Jakub
Szołczyński Rafał
Ślazińska Daria
Śmigecki Tomasz
Wilamowski Jacek
Ziółkowska Alicja

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.