Wykaz absolwentów 2006 r.
Absolwenci 2006
Klasa III A
wych.: mgr Ewa
Biedrzycka
Bielicki Maciej
Biłyk Katarzyna
Biskupiak Anna
Chądzyński Jakub
Ginter Joanna
Grabowski Tomasz
Grenda Bartosz
Grynda Maciej
Janaszak Maciej
Jasiński Michał
Jastrzębska Iwona
Jastrzębski Adam
Jóźwiak Kamil
Komoszyński Dawid
Kurkowski Artur
Laskowska Beata
Madej Jagoda
Masłowska Agnieszka
Michna Rafał
Moczyński Miłosz
Morczyński Michał
Obiała Joanna
Ollik Hanna
Pakulski Krystian
Pawlikowski Tomasz
Piątkowski Kajetan
Piotrowska Aleksandra
Redmerski Michał
Rogoziewicz Jacek
Tepper Karol
Wiśniewska Agnieszka
Wrzyszcz Szymon
Ziółkowska Natalia
Zwolakiewicz Łukasz
Żołnowski Amadeusz
Żuchowska Dagmara
Absolwenci 2006
Klasa III B
wych.: mgr Marlena
Rogoziewicz
Ciżyński Paweł
Dembek Paweł
Dończyk Aleksandra
Drzewiecka Agnieszka
Furmańska Dominika
Gajewska Maria
Kamrowska Monika
Karwowska Olga
Kempińska Kinga
Kierzkowska Natalia
Kujawska Marcelina
Lewalska Marta
Łańcucka Klaudia
Makowska Ewa
Maliszewski Paweł
Markiewicz Danisz
Maternowski Mateusz
Michalak Dorota
Okrasa Daniel
Ratański Karol
Rujner Karolina
Sękowski Adam
Sołtysik Adrian
Stachowicz Maciej
Stankowski Michał
Tomaszewska Katarzyna
Urbański Krzysztof
Waszniewski Michał
Więckowska Anna
Wrzesińska Justyna
Zielińska Marta
Zielińska Patrycja
Żurawska Natalia
Absolwenci 2006
Klasa III C
wych.: mgr
Monika Niedzielska
Adamski Krzysztof
Bartkowski Rafał
Borowska Ewa
Dunajski Łukasz
Gajek Kalina
Hellman Małgorzata
Herduś Jędrzej
Jasińska Dorota
Jeschke Małgorzata
Jurczak Paweł
Jurczak Piotr
Kantak Marcin
Kowalska Anita
Kukorowski Radosław
Lewandowska Laura
Matras Piotr
Mazurek Maciej
Mrowca Michał
Orłowska Klaudia
Piechowska Joanna
Rakowska Agata
Skrzeczowska Paulina
Słupska Lucyna
Sobczyk Emilia
Suchan Estera
Szakuro Sylwia
Szewczyk Mateusz
Szok Mateusz
Szymczak Piotr
Szypenbeil Michał
Truszczyński Adrian
Warduliński Adrian
Wesołowska Hanna
Absolwenci 2006
Klasa III D
wych.: mgr Irena
Smereka
Bilicki Miłosz
Chmura Marcin
Chudzińska Marta
Czyżak Elwira
Dyks Natalia
Jamroży Mirela
Kawska Izabela
Kędra Aleksandra
Laskowski Dariusz
Makowska Alicja
Miechowiecki Jarosław
Mielcarska Daria
Pawlak Magdalena
Prochowska Karina
Radoszewski Piotr
Ratajczyk Sebastian
Szczapińska Malwina
Trendowska Katarzyna
Tusień Joanna
Tutlewska Magdalena
Wardzińska Beata
Wiśniewska Marta
Witkowski Szymon
Witulska Paulina
Wojciechowska Natalia
Wolszlegier Małgorzata
Wódka Marzena
Wysocka Judyta
Zagórski Jakub
Zielińska Marta
Zieliński Patryk
Absolwenci 2006
Klasa III E
Wych.: mgr Tatiana
Napieralska-Dąbrowska
Bartoszewska Dominika
Baumgart Paulina
Bazylczuk Karol
Gnutek Paulina
Gólska Alicja
Grząślewicz Katarzyna
Jeziorska Monika
Kabat Aleksandra
Kaczyńska Jagoda
Kopka Daria
Kozłowska Joanna
Krzyżanowski Paweł
Leśniewicz Joanna
Opalińska Agnieszka
Otowicz Katarzyna
Parfieniuk Natalia
Pokora Joanna
Projs Joanna
Reszka Daria
Sumiński Kamil
Szymanowska Agata
Tkacz Magdalena
Waruszewska Paulina
Wierzchowski Karol
Wikliński Filip
Wiśniewski Michał
Ziarek Maciej
Ziółkowska Agnieszka
Absolwenci 2006
Klasa III F
Wych.: mgr Aleksandra
Życzyńska
Adamowicz Kaja
Besel Malwina
Byner Karol
Czaplicki Adam
Dropińska Martyna
Dynowiak Marcelina
Haber Mateusz
Kalinowska Kamila
Karwaszewski Bartosz
Konicka Małgorzata
Kryże Justyna
Lemańczyk Dominika
Lipiec Tomasz
Magnuszewski Szymon
Maliszewska Joanna
Modrzejewska Anna
Narewska Anna
Pośpiech Paulina
Sawicka Marta
Serwatka Anna
Skuzjus Natalia
Szadurska Marta
Szczepanowska Marika
Szczepanowski Przemysław
Świs Mateusz
Wojtasiak Radosław