Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 2008 r.

Absolwenci 2008
Klasa III A

Wych.: mgr Wiesława
Grudzińska

Borucka Agata
Całka Marta
Chróścińska Ilona
Chrzanowska Aleksandra
Dziełak Anna
Fluda Jakub
Gola Michał
Gurbin Aleksandra
Heneburg Daria
Jabłoński Łukasz
Kaczmarek Michał
Kalwa Łukasz
Kania Katarzyna
Kopiczyńska Marta
Kulwicka Joanna
Lamkowska Joanna
Lenart Natalia
Lewandowska Alicja
Marciniak Agnieszka
Nowicka Aleksandra
Piekarska Olga
Puźmirowski Bartosz
Ratański Łukasz
Rytlewska Małgorzata
Suchomski Adam
Szarszewska Marta
Szóstakowska Agata
Szukay Marcin
Szymanek Małgorzata
Świątek Łukasz
Warduliński Rafał
Wieliczko Hanna

Absolwenci 2008
Klasa III B

Wych.: mgr Irena
Anuszek

Apiyo Timothy
Biłyk Radosław
Borsuk Agnieszka
Burkiewicz Maciej
Chlewicki Bartosz
Chlewicki Przemysław
Chmielewski Karol
Czajkowska Beata
Dąbrowski Maciej
Domeracki Mateusz
Fularczyk Kinga
Gardzielewski Radosław
Hermańska Sylwia
Joniec Miłosz
Kaszowski Arkadiusz
Kilian Paulina
Klimas Wojciech
Kołodziejczak Małgorzata
Kowal Anna
Koziara Justyna
Kruzel Magdalena
Łasiński Marcin
Łukaszewicz Paweł
Matuszczak Aleksandra
Miechowiecka Dorota
Pawski Bartosz
Południak Andrzej
Przybylska Marta
Sobieraj Emilia
Sobociński Tomasz
Szaciłowski Wojciech
Szynkiewicz Paulina
Trędowski Michał
Wardacki Mikołaj
Zakrzewski Łukasz
Żołnowski Bartłomiej
Żuchowski Radosław

Absolwenci 2007
Klasa III C

Wych. mgr Beata
Kasińska

Bielec Beata
Cholewka Sonia
Flis Magdalena
Goralewska Martyna
Gruźlewski Sebastian
Grzmil Anna
Hetman Paulina
Iwanowski Mateusz
Kawecka Kinga
Krygier Kamil
Lędzion Agata
Marks Anna
Mądro Magdalena
Necel Ewa
Oleś Mateusz
Ostrowska Marika
Ostrowska Marzena
Pawlak Justyna
Pełka Korneliusz
Piecuch Róża
Rakowski Paweł
Serocki Szymon
Serowiński Michał
Skonieczna Beata
Skrzyniecki Bogusz
Spychalska Maja
Stoińska Patrycja
Stokowska Angelika
Topij Alicja
Wrzyszcz Jakub
Zielińska Anna
Zielke Jacek
Zwolakiewicz Krzysztof
Arnhold Willian Renan

Absolwenci 2008
Klasa III D

Wych.: mgr Tomasz
Sikorski

Bartusik Edyta
Broda Mariusz
Byczkowska Lucyna
Chudziński Paweł
Gołębiewski Artur
Gorszka Marta
Górski Jarosław
Kamiński Łukasz
Karpińska Anna
Koniecka Karina
Kujawski Tomasz
Lech Bartosz
Lewandowski Daniel
Linowiecka Aleksandra
Makowska Magdalena
Michalska Agata
Mroziński Michał
Mróz Błażej
Najdrowska Sabrina
Paczkowski Adam
Peplińska Kamila
Plaskiewicz Joanna
Preuss Magdalena
Przybylska Adriana
Radzioch Angelika
Romanowska Kamila
Skrzeczowska Patrycja
Wajsgerber Alicja
Winiarska Agata
Wótka Sławomir
Zielecki Jakub
Ziółkowska Małgorzata

Absolwenci 2008
Klasa III E

Wych.: mgr Izabela
Susmarska

Bagińska Bogna
Bartków Arkadiusz
Białkowska Paulina
Bieńkowska Ewelina
Buszkiewicz Joanna
Darłak Radosław
Dolewski Bartosz
Frankowski Bartosz
Fularczyk Anna
Grabowska Natalia
Iwiński Kamil
Józefowicz Estera
Klawiter Paulina
Krzyżykowska Ewa
Kwiatkowski Tomasz
Lica Kasper
Martyniak Piotr
Pawłowska Katarzyna
Podbielska Nina
Pokrzywnicka Agnieszka
Prus Piotr
Rekowska Emilia
Rolewicz Maciej
Rzymski Paweł
Sroka Paulina
Totleben Bartosz
Urbański Kamil
Urbański Sebastian
Włódarczak Marek
Wojtowicz Magdalena
Zajkowski Leszek
Zakrzewski Marcin
Zamyślewska Kamila

Absolwenci 2008
Klasa III F

Wych.: mgr Izabela Rusak

Andelbrat Martyna
Badtke Sylwia
Bartoś Agnieszka
Dąbkowska Hanna
Elwertowski Łukasz
Góralska Monika
Iwańska Joanna
Karpiuk Małgorzata
Klucznik Tomasz
Kołodziejczyk Paweł
Kosior Anna
Krajewski Patryk
Kutrzepa Anna
Laska Justyna
Lettke Natalia
Macidłowska Agnieszka
Makowska Agnieszka
Markowska Paulina
Mejger Justyna
Michalska Joanna
Obidziński Maciej
Pawlikowska Martyna
Raflesz Aleksandra
Rogoziewicz Wanda
Rutkowski Szymon
Słomska Agnieszka
Starko Piotr
Szczutowski Mateusz
Szulerecka Agata
Szwaba Natalia
Urbańska Aleksandra
Zwolicki Robert
Żyłowska Marta

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.