Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 2009 r.

Absolwenci 2009
Klasa III A

Wych.: mgr Jolanta
Kamińska

Banaś Patrycja
Ciećko Barbara
Czajka Magdalena
Czarnecka Iwona
Dybińska Joanna
Gaweł Łukasz
Głowacka Paulina
Grabińska Katarzyna
Grabska Patrycja
Grynda Jakub
Jaworska Aleksandra
Kozłowska Magdalena
Kulczyk Albert
Kwiatkowska Anita
Lewandowska Agnieszka
Maliszewska Paulina
Manelska Agnieszka
Nowacki Michał
Orzechowska Dominika
Ośka Aleksandra
Rogowski Bartosz
Schroeder Paweł
Schulz Radosław
Sołtys Marek
Sulińska Agata
Szneider Bartłomiej
Szram Krzysztof
Śliwińska Aleksandra
Świergal Mateusz
Urban Marcin
Wilczyńska Anna
Zalikowski Jan
Zdunek Bartosz
Żak Kinga

Absolwenci 2009
Klasa III B

Wych.: mgr Rafał
Rafalski

Buczkowska Roma
Dobosz Adam
Dolińska Daria
Elgert Joanna
Elmurabet Nadia
Fidler Angelika
Frankiewicz Anna
Hellmann Krzysztof
Jagielski Mariusz
Jarzyński Jakub
Kęsik Dorota
Kiełb Karolina
Korol Marcin
Kulkowska Aneta
Leks Karina
Lemke Monika
Łopusiewicz Agata
Ługiewicz Paulina
Olesińska Katarzyna
Rakowski Jakub
Retz Natalia
Ryzop Paula
Sobczak Dagmara
Stawiak Alicja
Szudra Damian
Szumotalska Oliwia
Świątek Katarzyna
Torbicki Arkadiusz
Uniatowski Dominik
Wesołowski Rafał
Wosek Joanna
Woźniak Marta
Zastawny Rafał
Żbikowska Agata
Żołnowski Paweł

Absolwenci 2009
Klasa III C

Wych.: mgr Anna
Ryczkowska

Agacińska Aleksandra
Cieśnik Karolina
Dąbkowski Kamil
Dobber Michalina
Drzymalska Katarzyna
Duraj Anna
Fac Kaja
Fandrejewska Patrycja
Grabowska Magdalena
Grądecka Monika
Hara Marta
Juda Agata
Kowalski Janusz
Kozieł Damian
Krezymon Tomasz
Matuszczak Martyna
Molęda Anna
Moskwa Klaudia
Pankowska Martyna
Pniewska Karolina
Prażmo Magdalena
Rynduch Justyna
Siba Radosław
Sulerzycki Karol
Szeliga Katarzyna
Szyman Ilona
Szymański Mateusz
Szynkiewicz Edyta
Thiel Magdalena
Thomas Paweł
Totoń Magdalena
Tyburczy Emilia
Wycinek Remigiusz

Absolwenci 2009
Klasa III D

Wych.: mgr Monika
Niedzielska

Adamowski Bartosz
Andryka Daria
Buciak Wioleta
Chociaj Agnieszka
Chróścicka Agata
Czech Monika
Dembek Jagoda
Gibas Aneta
Górska Agnieszka
Gumieniak Anna
Kantak Elżbieta
Kobus Sylwia
Korpalska Sandra
Kososwicz Sylwia
Krzyżanowska Anna
Kukielska Monika
Lange Kinga
Neidenberger Bartosz
Nowak Anna
Olzak Monika
Prokopczyk Paulina
Schmidt Anna
Siuda Paulina
Sonnenfeld Ewa
Sprawska Natalia
Stochaj Przemysław
Szroeder Natalia
Tomczyk Ewelina
Trzebowska Dominika
Trzebowski Michał
Urbanek Marta
Wódka Izabela
Wyłupska Hanna
Zielińska Monika

Absolwenci 2009
Klasa III E

Wych.: mgr Ewa
Biedrzycka

Ali Nadia
Andrzejewski Adam
Barczyk Karol
Borowska Marta
Derkowski Rafał
Długoński Mateusz
Eichler Tomasz
Fajfer Cezary
Gładkowska Milena
Górecka Kamila
Kaczmarczyk Gabriela
Kempski Paweł
Kulgajuk Aleksandra
Langowska Paulina
Leśniewicz Marcelina
Lewandowski Łukasz
Lewandowski Mateusz
Łącz Anna
Madej Agnieszka
Maj Paweł
Majewska Marta
Malinowska Maja
Mehrholz Dorota
Nowacka Justyna
Romasz Karol
Rzanny Bartłomiej
Rutkowski Tomasz
Skowronek Patrycjusz
Tabaczyk Bartłomiej
Tkacz Paulina
Tusień Emilia
Urbańska Kinga
Wróblewski Szymon
Zakrzewska Aleksandra

Absolwenci 2009
Klasa III F

Wych.: mgr Aleksandra
Życzyńska

Adrych Beata
Ampulska Patrycja
Brudziński Michał
Brzezińska Magdalena
Budzińska Natalia
Darłak Katarzyna
Domisch Agata
Drążkowski Piotr
Drozdowska Katarzyna
Glamowska Dominika
Grajewska Katarzyna
Jankowiak Jakub
Jankowska Karolina
Kilian Martyna
Kobyliński Paweł
Kołodziejska Anna
Komasińska Monika
Kopyciński Kamil
Krawiecka Aleksandra
Kulwicka Agata
Kuszyńska Martyna
Malendowicz Marcin
Modzelewski Łukasz
Piasecka Dominika
Piotrowski Tymoteusz
Sawicki Karol
Smiger Joanna
Stańczak Karolina
Susmarska Dagmara
Szulc Monika
Wawrzyszko Ilona
Wilamowska Katarzyna
Zakrzewski Przemysław
Ziółkowski Maciej

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.