Instrukcja obsługi deklaracji maturalnej

Maturzyści 2005 - 2016 - Instrukcja obsługi  deklaracji maturalnej - termin wypełnienia i przesłania do 7 lutego 2017r. do północy.

Instrukcja obsługi deklaracji maturalnej: CZYTAJ UWAŻNIE

Wejdź na stronę: https://www.vulcan.edu.pl/strona/deklaracje-411 . Wybierz rodzaj deklaracji, pobierz deklarację i zapisz ją na pulpicie, otwórz, wyświetli się edytowalny PDF, wypełniaj go.

Strona 1.

Wpisz: symbol swojej klasy i numer w dzienniku, np. F02, F35 (bez spacji) – dla Waszych roczników tworzę klasę F – każdy z Was dopisuje numer w dzienniku, który miał podczas pobytu w szkole; jeżeli nie pamiętasz, wpisz jakikolwiek numer; Identyfikator szkoły: 046201-11100

1. Uzupełnij dane osobowe: Nazwisko rodowe tylko w sytuacji zmiany nazwiska od chwili urodzenia. Drugie imię tylko wtedy, kiedy jest wpisane do dowodu osobistego.

W przypadku miejsca urodzenia w Świeciu n/Wisłą wpisz tylko Świecie, w przypadku Świecia n/Osą – całą nazwę,  Adres do korespondencji – osoby mieszkające poza miastami w rubryce ulica-wpisują nazwę miejscowości, numer domu – swój numer domu. Konieczny aktualny numer telefonu – do błyskawicznego kontaktu oraz adres e-mail.

Tabela poniżej żółtego pola pomoże w wyborach maturalnych.

Strona 2.

Pkt. 1. Deklaracja wyboru przedmiotów – zaznaczamy X; pkt.1.4 – wpisujemy temat przy ewentualnym wyborze j.polskiego – ustnego;

Pkt. 2. Deklaruję przystąpienie do egzaminów dodatkowych – można wybrać 6 przedmiotów, tylko w przypadku języka obcego wypełniamy ostatnią kolumnę, w innym przypadku zostaje linia,

Pkt. 3. Wypełniają ludzie piszący egzamin z informatyki; Pkt. 4. Nie wypełniamy; Pkt. 5. Nie wypełniamy

Pkt. 6. Nie wypełniamy

Składam deklarację ostateczną – Grudziądz, data w formacie 31.01.2017r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych – ostatnia linia – Grudziądz, data w formacie 31.01.2017r..

Po wypełnieniu zapisz plik na pulpicie w postaci: F07 Kowalska Anna

Otwórz swoją pocztę elektroniczną. Zapisany na pulpicie plik załącz do listu wysyłanego na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W temacie wiadomości wpisz nazwę pliku F07 Kowalska Anna. Po wysłaniu pliku usuń go z pulpitu. Czekaj na potwierdzenie wiadomości od dyrektora szkoły. Podpis można złożyć „przy okazji”.

Ważne: plik musi obowiązkowo dotrzeć pocztą e-mail do północy, dnia 7 lutego 2017r. Nie ma zmiłujJ

W przypadku pytań: Tel. 56 46 222 65

Instrukcja obsługi deklaracji maturalnej – MATURA 2017  - dla Maturzystów 2017

Dla Maturzystów, którzy przystępowali do matury w latach 2005 – 2016: Maturzyści Ci składają deklarację do  7 lutego 2017 (instrukcja na stronie szkoły po 15 października 2016r.)

CZYTAJ UWAŻNIE:

Wejdź na stronę: https://www.vulcan.edu.pl/strona/deklaracje-411 . Wybierz rodzaj deklaracji: Deklaracja 1a_N , pobierz deklarację i zapisz ją na pulpicie, otwórz,  wyświetli się edytowalny PDF, wypełniaj go.

Strona 1.

Wpisz: symbol swojej klasy i numer w dzienniku, np. A02, B35 (bez spacji); Identyfikator szkoły: 046201-11100

W przypadku miejsca urodzenia w Świeciu n/Wisłą wpisz tylko Świecie, w przypadku Świecia n/Osą – całą nazwę,  Adres do korespondencji – osoby mieszkające poza miastami w rubryce ulica - wpisują nazwę miejscowości, numer domu.  Konieczny aktualny numer telefonu – do błyskawicznego kontaktu z OKE lub dyrektorem szkoły oraz adres e-mail.

Tabela znajdująca się poniżej żółtego pola pomoże w wyborach maturalnych.

Strona 2.

Pkt. 1. Deklaracja wyboru przedmiotów  – zaznaczamy X; pkt.1.4 nas nie dotyczy,

Pkt. 2.  Deklaruję przystąpienie do egzaminów dodatkowych – można wybrać 6 przedmiotów, tylko w przypadku języka obcego wypełniamy ostatnią kolumnę,       w innym przypadku zostaje linia,

Pkt. 3. Wypełniają ludzie piszący egzamin z informatyki;

Pkt. 4. Nie wypełniamy;

Pkt. 5. Nie wypełniamy

Pkt. 6. Nie wypełniamy

Składam deklarację wstępną – Grudziądz, data w formacie 29.09.2016r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych – ostatnia linia – Grudziądz, data w formacie 29.09.2016r.

Po wypełnieniu zapisz plik na pulpicie w postaci: B07 Kowalska Anna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  W temacie wiadomości wpisz nazwę pliku  A07 Kowalska Anna.

Po wypełnieniu deklaracji otrzymacie ją do sprawdzenia i złożenia podpisu.

Ważne: plik musi obowiązkowo dotrzeć pocztą e-mail do północy, dnia 30 września 2016r. Nie ma zmiłuj smile