Stypendia od ROTARY CLUB

Bardzo miłe wieści dotarły do nas z Grudziądzkiego Klubu Rotariańskiego. Do szkoły napisał Prezydent ROTARY CLUB OF GRUDZIĄDZ - Jacek Piotraszewski.

Napisał do Nas, co następuje - list obok.

Stypendyści otrzymują na pierwszy rok studiów kwotę 500,00 zł miesięcznie.

Jakub Stawicki - absolwent klasy 3a, laureat Olimpiady Biologicznej studiował będzie medycynę, natomiast Maurycy Landowski, także z 3a, laureat Olimpiady Geograficznej, finalista Olimpiady Historycznej a także uczestnik etapu ustnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego studiował będzie prawo na Uniwersytecie Warszawskim oraz stosunki międzynarodowe w Szkole Głównej Handlowej.

Gratulujemy Absolwentom pięknych prezentacji. Członkom Rotary Club dziękujemy za wsparcie naszych byłych uczniów.