Prace uzdolnionych uczniów i absolwentów na wystawie poplenerowej

W filii nr 13 biblioteki miejskiej przy ulicy Mikołaja z Ryńska 1 odbył się wernisaż wystawy plastycznej podopiecznych pracujących pod kierunkiem Pani Klary Stolp w Jej Pracowni Artystycznej. Wśród wystawionych prac znalazły się prace uczniów i absolwentów "Sobieskiego": Katarzyny Stelmacher z klasy 3c,  Karoliny Niedzielskiej z 1d oraz Filipa Stolarka z 2a.

Prace absolwentów przygotowane zostały przez: Marię Drozdowską - studentkę Politechniki Gdańskiej (wydział architektury i urbanistyki), Kingę Chmielewską - studentkę Politechniki Gdańskiej (wydział architektury i urbanistyki) oraz Zuzannę Szpajdę - studentkę Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Bardzo się cieszymy, że uczniowie II LO realizują swoje pasje także w dziedzinach pozanaukowych.

Na wystawie swoje prace pokazali również młodsi koledzy licealistów i studentów, Hubert Kwiatkowski z gimnazjum nr 7 oraz Leonard Mederski z gimnazjum nr 2 (związani więzami rodzinnymi z "Sobieskim" :)).

Wszystkim autorom prac życzymy wykształconego i życzliwego odbiorcy.

Wystawa jest dostępna dla zainteresowanych do dnia 10 stycznia 2016r. Może warto pójść na wystawę w ramach zajęć wiedzy o kulturze lub godziny wychowawczej. Autorom będzie niezwykle przyjemnie smile

Poniżej: zdjęcie z otwarcia wystawy

źródło: http://www.biblioteka.grudziadz.pl/index.php?m=aktualnosci_wiecej&id=616