Młodzi poeci z „Sobieskiego”

Rozstrzygnięto Konkurs Młodych Poetów w II Liceum Ogólnokształcącym w Grudziądzu. To już XIII edycja tych artystycznych zmagań. Laureatkami Konkursu zostały tym razem uczennice klas I – Martyna Cukras z klasy I b i Kaja Czerwińska z klasy I a. Gratulujemy nagrodzonym, a wszystkim Uczestnikom dziękujemy.

Młodych poetów, i to jeszcze tych, którzy chcą podzielić się swoją twórczością, jest niewielu. Zapewniamy, że zawsze będziemy doceniać Waszą pracę.

W tegorocznym Konkursie Jury pracowało w składzie: Pani Ewa Biedrzycka, Pani Beata Kasińska, Pani Małgorzata Kwiatkowska, Pani Sylwia Mówka i Pani Katarzyna Bartos (organizator).

Katarzyna Bartos