Sprężmy się...

Tylko 2 dni na oddanie głosu na nasze miasto

Grudziądz znalazł się w pierwszej trójce plebiscytu „Kocham to Miasto”. Oddawać głosy na nasze miasto można jeszcze tylko przez 2 dni.

„Kocham to Miasto - Miasto Roku 2016” to ranking, dzięki któremu mieszkańcy mogą przedstawić najciekawsze walory swoich miejscowości. Zagłosować można codziennie tutaj. Warto też uzasadnić swój wybór - na autorów najciekawszych komentarzy czekają atrakcyjne nagrody - aparat fotograficzny FUJIFILM Instax i 3 bony podarunkowe do sieci Empik o wartości 100 zł.

Dzięki plebiscytowi „Kocham to Miasto - Miasto Roku 2016” Grudziądz może odkryć swoje atrakcje przed tysiącami turystów. Oprócz tytułu Miasta Roku 2016 miejscowość zyska bowiem wsparcie HRS - pomysłodawcy plebiscytu - w promocji regionu w kanałach związanych z marką.