Nasze Panie odchodzą na emeryturę

Pożegnaliśmy nasze szkolne Panie z administracji i obsługi szkoły.  Z dniem 1.lutego po 45 latach pracy, na emeryturę odchodzi Pani Ewa Płócienniczak - strażniczka szkolnej kasy z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Swoją drogę zawodową przebyła w miejscach pracy związanych z edukacją. Pani Ewa jest mniej znana młodzieży, ponieważ jej profesja wymagała odpowiednich warunków pracy - lewa z prawą musiały się zgadzać.

Bardzo otwarta na potrzeby młodzieży,  zawsze pomocna wszystkim była nasza Pani woźna, Halina Sonnenfeld - fanka FC Barcelony, która zna wyniki wszystkich meczów, uwielbia Messiego i niekoniecznie lubi lalusiowatego, choć utalentowanego CR7. Często też macha szalikiem na stadionie w Grudziądzu, kibicując Olimpii. Pani Halinka podjęła pracę w roku 1972 a w naszej szkole w 1993 roku.

Panie: Ewa z prawej, Halinka w środku

Obu Paniom bardzo dziękujemy za wkład pracy w funkcjonowanie szkoły, życzymy Paniom spokojnej emerytury. Młodzieżowe podziękowania składamy Pani Halince za to, że bez względu na wszystko, lubiła uczniów i była dla nas zawsze życzliwa.                                                                                                                                      Młodzież II LO pożegnała obie Panie gromkim "Sto lat" a Panią Halinkę, dodatkowo, hymnem FC Barcelony