III Bieg Integracyjny z udziałem dziewcząt z "dwójki"

Dziewczyny z naszej szkoły wzięły udział w sobotnim (16.09.2017r.) III Biegu Charytatywnym "Przegoń Przemoc - Wybierz Pomoc" organizowanym przez Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego.
Poprzez organizację III Integracyjnego Biegu „Przegoń Przemoc – Wybierz Pomoc” organizatorzy chcą zwrócić uwagę społeczności lokalnej nie tylko na potrzeby dzieci, ale również chcą wskazać źródła inspiracji rodzicom, opiekunom oraz instytucjom wspierającym dzieci i rodziny, jak pracować z dziećmi, jak dać im siłę i moc do działania.

Cieszy nas fakt udziału dziewcząt w biegu, pogoda i humory dopisywały a dziewczęta spędziły miło czas.

Zdjęcie: W.Folmer

Kolejność od lewej: stoją: Laura Dubanowska, Weronika Folmer, Zuzanna Oremus, Patrycja Sygnowska, Agnieszka Staniak, Agnieszka Cybulska; poniżej: Aneta Ceglińska, Agata Lewandowska