Zawsze jesteśmy dumni z naszych Absolwentów - po raz kolejny Przemek Zakrzewski

Otrzymaliśmy informację dotyczącą pracy naukowej Absolwenta "Sobieskiego" Przemka Zakrzewskiego. Przemek na studiach doktoranckich pracuje naukowo i prezentuje swoje osiągnięcia naukowe na prestiżowych kongresach. Tym razem w Jerozolimie.

Zainteresowanych odsyłam do publikacji Wydziału Biologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu  https://www.biol.umk.pl/wiadomosci/?id=20170921074901

Rodzicom gratulujemy. Przemkowi życzymy dalszych sukcesów naukowych.