Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Weronika na pierwszym stopniu podium

Weronika na pierwszym stopniu podium

Weronika Folmer z klasy 3B, nasza szkolna żeglarka, członkini grudziądzkiego klubu żeglarskiego "Elektryk", po raz kolejny nas nie zawiodła. W regatach "Nadzieja Sportu" organizowanych przez szczecińskie Centrum Żeglarstwa zajęła I miejsce w klasie Laser Radial. Weroniko, gratulujemy, realizuj z sukcesami swoje pasje.

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.