Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Uroczystość 99 rocznicy Odzyskania Niepodległości

Uroczystość 99 rocznicy Odzyskania Niepodległości

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się spektakl muzyczny, który pokazywał drogę Polaków do odzyskania niepodległości po 123 latach. Grupę artystów - solistów, chórzystów oraz muzyków a także prowadzących oraz grupę techniczną zmobilizowała, jak co roku, Pani Profesor Anna Goszka ze swoją prawą ręką Bartkiem Bagniewskim z klasy 2boraz z Sabiną Kaczerzewską odpowiedzialną za chór. Spektakl dostarczył wielu pozytywnych emocji. Profesjonalne wykonania utworów przez naszych uczniów są godne zachwytu i najwyższej  pochwały. Cieszy fakt, że wszystkie roczniki tak aktywnie wzięły udział w przygotowaniu tej uroczystości.

Dziękujemy wszystkim za dobrze spędzony czas podczas uroczystości. Poniżej lista uczniów zaangażowanych w przygotowanie uroczystości (kolejność alfabetyczna):

Bagniewski Bartosz, Bartkowska Izabela, Będziechowski Kamil, Bronowicki Piotr, Bułgajewska Karolina, Całka Łukasz, Ceglińska Aneta, Chodyna Kinga, Chojnacka Agata, Danielewicz Oliwia, Dąbrowski Jędrzej, Folmer Weronika, Gorczewska Agata, Gorczyca Weronika, Górska Agnieszka, Gronek Marta Grzemska Karolina, Jacewicz Julia, Jankowska Alicja, Jankowska Patrycja, Jaworski Maciej, Julia Gutkowska , Kaczerzewska Sabina,Kamraj Monika, Kitłowska Marta, Kłosowicz Aleksandra, Knaak Julia,  Kowalska Dominika, Kownacki Miłosz, Kroplewski Szymon, Kurzyńska Julia, Kurzyński Michał, Kuźniar Michał, Laskowska Wiktoria, Lewandowska Agata, Lewandowska Sandra, Magalski Mateusz, Maliszewska Małgorzata, Małecki Mateusz, Matuszak Filip, Mazur Wiktor, Mioduszewska Julia, Misiak Agata, Misiurek Katarzyna, Mroczka Zuzanna, Niebojewska Natalia, Nizwantowski Mateusz, Olech Vanessa, Olszewska Marta, Osinkiewicz Cezary, Ostrowski Jakub, Pastusiak Agnieszka, Piechocka Wiktoria, Pieckowska Julia, Polewka Kuba, Prusaczyk Dominika, Prusińki Filip, Pyrz Ela, Ratajczyk Barbara, Różycka Karolina, Sowiński Michał, Starko Ewa, Stefańska Marta, Stręciwilk Adam, Strysik Agata, Surma Bartosz, Szablewska Emilia, Szuba Natalia, Szulimowski Filip, Ślusarski Szymon Talaśka Patrycja, Trędowska Aleksandra, Urawski Rafał, Urbańczyk Sandra, Wierzbicka Kornelia, Wierzbicki Oskar, Wilmowicz Dominika, Wiśniewska Aleksandra, Wiśniewska Alicja, Wiśniewski Paweł, Włodarska Nikola, Woźniak Paweł, Zapalska Dominika, Zielińska Sandra, Zięba Agata, Zozula Agata, Zych Dominika, Żmijewska Oliwia.

 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.