Stypendystki Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Piotra Całbeckiego

Podczas wczorajszej uroczystości w toruńskim planetarium uczennice naszej szkoły otrzymały z rąk Marszałka Piotra Całbeckiego, całoroczne Stypendium Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego za wyróżniające wyniki w nauce. Stypendia otrzymało 73 stypendystów z całego województwa, a z naszego miasta cztery uczennice wszystkie z Sobieskiego. Wśród Stypendystów znalazły się:

1. Agata Głowacka z klasy 1a,

2. Martyna Lubowiecka z klasy 1a,

3. Zuzanna Oremus z klasy 2 c,

4. Weronika Stawicka z klasy 1c.

Marszałek przyznawał średnio 3 stypendia  dla każdego z miast i powiatów województwa. Cieszymy się, że u nas są aż cztery stypendia.

Stypendium finansowe przyznane zostało na cały rok i będzie wypłacane w wysokości 300,00 zł miesięcznie.

Marszałek przygotował dla Stypendystów seans astronomiczny "W poszukiwaniu życia"

Gratulujemy dziewczętom oraz Ich Rodzicom. Trzymajcie poziomsmile

Poniżej zdjęcie z uroczystości - od lewej: Marszałek Województwa Piotr Całbecki, Małgorzata Tomaszewska - dyrektor szkoły, Weronika Stawicka - 1c, Zuzanna Oremus - 2c, Agata Głowacka - 1a, Martyna Lubowiecka - 1a oraz Domicela Kopaczewska - szefowa Wydziału Edukacji Urzędu Marszałkowskiego.