Prymusi Pomorza i Kujaw

Tegoroczne stypendia "Prymus Pomorza i Kujaw" zostały przyznane. Z największą przyjemnością informujemy, że w naszej szkole stypendia zdobyło 28 uczniów, którzy podczas ostatnich dwóch lat osiągnęli sukcesy olimpijskie oraz wysokie średnie ocen. W Grudziądzu stypendia te otrzymało 46 uczniów a wśród nich jest 28 uczniów II LO. W całym województwie stypendia uzyskało 1500 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Stypendysta otrzyma co miesiąc kwotę 300,00 zł przez okres 10 miesięcy. Może ją przeznaczyć na wydatki naukowe zgodne z zapisami planu rozwoju ucznia składanego wraz z wnioskiem o stypendium.

Wśród stypendystów znaleźli się:

Martyna Lubowiecka 1a, Michał Gniewkowski 1d, Szymon Tur 2a, Emilia Preuss 2a, Beata Galewska 2d, Kinga Chodyna 1c, Jan Jeschke 2a, Jan Dudziński 2d, Natalia Szuba 1b, Maja Wiśniewska 1d, Ewa Goryńska 2b, Agata Głowacka 1a, Mikołaj Lomiak 1a, Zuzanna Mroczka 1d, Łukasz Kozianowski 2a, Radosław Gołecki 2a, Jakub Kucharski 2d, Agnieszka Zabłotna 2a, Oskar Kaczmarek 2a, Łukasz Dondelewski 3c, Paweł Woźniak 2b, Wojciech Rzepka 1d, Michał Karpus 2a, Martika Górska 3a, Julia Kaźmierczak 2a, Barbara Ratajczyk 3a, Kaja Czerwińska 2a, Rafał Urawski 3c.

Martyna Lubowiecka z 1a oraz Michał Gniewkowski z 1d, jako przedstawiciele Stypendystów z naszej szkoły, wezmą udział w uroczystości dla najlepszych w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu.

Wszystkim Stypendystom gratulujemy, życzymy spełnienia zamierzeń naukowych. Niech najważniejszy organ w Waszym organizmie pomoże Wam w realizacji marzeń. Gratulacje przekazujemy również Rodzicom.

(pełna lista grudziądzkich stypendystów - http://grudziadz.pl/pl/news/content/12365