Mamy nowy samorząd uczniowski

Dzisiaj, w naszej szkole, odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego. Zgodnie z regulaminem samorządu, dwie osoby z poprzednich lat uzyskały poparcie uczniów na listach poparcia i bez konieczności udziału w wyborach otrzymały miejsce w samorządzie. Są to Zosia Marciniak z 2a i Bartek Bagniewski z 2b.

Kandydaci bez doświadczenia w SU II LO prowadzili kampanię wyborczą i po dzisiejszym głosowaniu otrzymali następującą liczbę głosów:

1. Filip Szwarc - 2c - 203 głosy,

2. Marta Idczak - 2d - 192 głosy,

3. Kinga Chodyna - 1c - 127 głosów,

4. Julia Mioduszewska - 1d - 119 głosów,

5. Filip Prusiński - 1b - 85 głosów,

6. Sandra Lewandowska - 1a - 51 głosów,

7. Jakub Piątkowski - 1a - 38 głosów,

8. Wiktoria Dróbka - 1a - 26 głosów.

Po wyborach ukonstytuował się nowy samorząd uczniowski, w składzie:

Przewodniczący samorządu - Zofia Marciniak - 2a,

Zastępca przewodniczącego - Bartosz Bagniewski - 2b,

Sekretarz - Filip Szwarc - 2c,

Rzecznik Spraw Uczniowskich - Kinga Chodyna - 1c,

Skarbnik - Marta Idczak - 2d.

Gratulujemy wybranym, nowym członkom samorządu, "starym" życzymy cierpliwości w wychowywaniu następców, a kandydatom, którym się tym razem nie udało, dziękujemy za bardzo interesującą kampanię wyborczą.

Trzymamy kciuki za przyszłe dobre pomysły.

Tą drogą dziękujemy również ustępującym członkom samorządu: Maciejowi Warchołowi, Maciejowi Jaworskiemu, Jankowi Kostrzewskiemu oraz przebywającemu na wymianie w USA, Oskarowi Glanertowi.

Za kolejny (już 26) rok  pracy z samorządem dziękujemy opiekunowi samorządu, Pani Joannie Imbierowicz - Szpajdzie.