Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Wolontariusze z Sobieskiego wśród niepełnosprawnych

Wolontariusze z Sobieskiego wśród niepełnosprawnych

Dnia 27 stycznia 2018 roku w Grudziądzu, na hali GKS Olimpia przy ulicy Piłsudskiego odbył się XIV Kujawsko- Pomorski Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych. Celem turnieju była popularyzacja badmintona jako dyscypliny sportu dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, rozwój zespołowego współzawodnictwa i rywalizacji, podsumowanie i sprawdzenie efektów szkoleniowych uzyskanych podczas treningów oraz wyłonienie reprezentacji na Igrzyska Letnie w Katowicach. W turnieju brało udział 40 zawodników z pięciu klubów województwa kujawsko- pomorskiego.

Uczniowie z naszej szkoły, jak co roku, wsparli organizatorów w przebiegu zawodów. Podziękowania należą się: Julianie Palikowskiej, Marcie Idczak, Norbertowi Pytlowi, Marcie Cegłowskiej, Katarzynie Misiurek, Oliwii Żmijewskiej, Szymonowi Ślusarskiemu oraz Pani Joannie Imbierowicz - Szpajdzie, która tę wspaniałą ekipę zebrała. Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły. Jak zwykle zebraliście wiele pochwał.

 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.