W czasie ferii pojadą na olimpiady przedmiotowe

W czasie ferii pojadą na olimpiadę

Podczas ferii odbędą się zmagania olimpijczyków przedmiotowych. Najpierw w okręgu toruńskim rywalizować będą humaniści i matematycy. Do szczebla okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego zakwalifikowały się: Lena Becherka z 3a, Wiktoria Makowska z 3b, Dominika Kowalska z 3c oraz Martyna Cukras z 2b. Trzy pierwsze z nich przygotowuje do olimpiady Pani Ewa Biedrzycka a z Martyną pracuje Pani Katarzyna Bartos.

Gratulujemy awansu i trzymamy kciuki. Powodzenia na etapie okręgowym.

W tym samym czasie rywalizować będą miłośnicy "królowej nauk". Do kolejnego etapu zakwalifikowali się: Maja Wiśniewska z klasy 1d, Łukasz Dondelewski, Jakub Krasny i Mariusz Syjud z klasy 3c - wszyscy wymienieni to uczniowie Piotra Drozdowskiego oraz Szymon Tur z klasy 2a, uczeń Sławomira Lipy. Gratulujemy sukcesów, życzymy powodzenia.

W Olimpiadzie Filozoficznej wezmą udział: Monika Frankiewicz, Marta Kitłowska obie z 3d oraz Iga Macura z 2d. Dziewczęta z 3d przygotowuje Pani Ewa Biedrzycka, Igę natomiast Pani Katarzyna Bartos. Gratulujemy i ... dajcie czadu.