Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

W czasie ferii pojadą na olimpiady przedmiotowe

W czasie ferii pojadą na olimpiadę

Podczas ferii odbędą się zmagania olimpijczyków przedmiotowych. Najpierw w okręgu toruńskim rywalizować będą humaniści i matematycy. Do szczebla okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego zakwalifikowały się: Lena Becherka z 3a, Wiktoria Makowska z 3b, Dominika Kowalska z 3c oraz Martyna Cukras z 2b. Trzy pierwsze z nich przygotowuje do olimpiady Pani Ewa Biedrzycka a z Martyną pracuje Pani Katarzyna Bartos.

Gratulujemy awansu i trzymamy kciuki. Powodzenia na etapie okręgowym.

W tym samym czasie rywalizować będą miłośnicy "królowej nauk". Do kolejnego etapu zakwalifikowali się: Maja Wiśniewska z klasy 1d, Łukasz Dondelewski, Jakub Krasny i Mariusz Syjud z klasy 3c - wszyscy wymienieni to uczniowie Piotra Drozdowskiego oraz Szymon Tur z klasy 2a, uczeń Sławomira Lipy. Gratulujemy sukcesów, życzymy powodzenia.

W Olimpiadzie Filozoficznej wezmą udział: Monika Frankiewicz, Marta Kitłowska obie z 3d oraz Iga Macura z 2d. Dziewczęta z 3d przygotowuje Pani Ewa Biedrzycka, Igę natomiast Pani Katarzyna Bartos. Gratulujemy i ... dajcie czadu.

 

 

 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.