Debata - szacunek dla innych i siebie

W Zespole Placówek Młodzieżowych "Bursa" w Grudziądzu przy udziale Młodzieżowej Rady Miejskiej oraz uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych odbyła się debata młodzieżowa na temat szacunku dla innych  i siebie. Uczniowie II LO przedstawili fragmenty znanego nam "Łyska z pokładu Idy", który w swojej treści nawiązywał do motta spotkania. W spektaklu wzięły udział: Sandra Guzowska III d, Nina Ziółkowska I b, Kesja Kępińska I b, Natalia Wasiewska I c oraz Pani Joanna Imbierowicz - Szpajda. Muzycznie spektakl wzbogacił Paweł Drozdowski z 1d grając na altówce. Artyści oraz  Marta Idczak z 2d i Zosia Marciniak z 2a brali także udział w grupach roboczych pracujących nad kwestiami dotyczącymi szacunku, uszanowania innych i siebie. Opiekę nad uczniami sprawowała Pani Joanna Imbierowicz - Szpajda.

Poniżej kilka zdjęć autorstwa Borysa Sobczyńskiego