Paweł Drozdowski otrzymał kulturalne stypendium Prezydenta Grudziądza

Paweł Drozdowski z klasy 1d, grający na altówce, otrzymał stypendium Prezydenta Grudziądza w zakresie kultury. Gratulujemy Pawłowi i cieszymy się, że będzie spełniał swoje marzenia.

Poniżej informacje ze strony Prezydenta Grudziądza:

Paweł Drozdowski - stypendium półroczne, kwotę 1050 zł planuje przeznaczyć na pokrycie kosztów udziału w „Zimowej Akademii Muzyki” w Europejskim Centrum Muzyki K. Paderewskiego w Lusławicach. Paweł Drozdowski jest uczniem II Liceum Ogólnokształcącego. Członek Polskiej Orkiestry Młodzieżowej LYO 2017, w której pełni rolę altowolisty. Otrzymał następujące nagrody: Grand Prix w II Ogólnopolskim Konkursie Altówkowym w Poznaniu, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Smyczkowych Altówka Grupa I, Wyróżnienie Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej w Ogólnopolskich przesłuchaniach uczniów szkół muzycznych I st.