Cały dzień z Młynarskim

Dzisiaj, podczas dziesiątej edycji Festiwalu Poezji nie tylko Śpiewanej mieliśmy okazje usłyszeć piosenki napisane przez Wojciecha Młynarskiego. Gościem honorowym festiwalu była Irena Narewska - Anuszek, która dziesięć lat temu zainicjowała festiwal w szkole. Wydawało się, że piosenki Młynarskiego są trudne do zaśpiewania, jednak uczniowie klas I i II, spisali się doskonale. Ich interpretacje a także pomysły na choreografię i scenografię wszystkich nas pozytywnie zaskoczyły. Był "Niedzielny obiad", "Jesteśmy na wczasach" oraz inne piosenki Mistrza. Jurorom najbardziej podobało się wykonanie przygotowane przez klasę 1d. Uczniowie zaśpiewali cyt. "Drogi Rodaku z kolczykiem w uchu,
Z łańcuchem dokoła szyjki..." czyli  "Chirurgię plastyczną". Gratulujemy klasie zwycięzców, która w nagrodę otrzymała pączki (tradycja festiwali tłustoczwartkowych). Gratulujemy także wychowawczyni, Pani Dorocie Dybskiej.

Nad całością imprezy czuwały Panie: Beata Kasińska wspierana przez Ewę Biedrzycką.

PS. Przygotowania do festiwalu obfitowały w wydarzenia, które mogły spowodować odwołanie imprezy. Spalił się mikser muzyczny. Jednak nasi "oprawcy muzyczni", tj. Paweł Woźniak, Kuba Chmielewski oraz Błażej Morawski przy udziale Pana Henia i Jurka przygotowali nagłośnienie zastępcze. Bardzo im dziękujemy za uratowanie imprezy.

Autorka plakatu, Katarzyna Misiurek z klasy 1a ma szansę na studia na ASP lub na innej architekturze.