Recytują poezję Ryszarda Milczewskiego - Bruno

Dzisiaj odbył się Konkurs Recytatorski im. Ryszarda Milczewskiego-Bruna, zorganizowany w auli Zespołu Szkół Rolniczych w Grudziądzu. Jego celem było popularyzowanie twórczości grudziądzkiego poety, który był uczniem „Rolnika”. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Sandra Guzowska (IIId) i Natalia Wasiewska (Ic). Jury, w którego skład wchodziła również opiekunka dziewczyn – p. Beata Kasińska, po wysłuchaniu wszystkich 10 interpretacji głosowych, postanowiło przydzielić nagrody. Obie uczennice zostały zauważone i wyróżnione: Natalia Wasiewska zdobyła I miejsce oraz nagrodę publiczności. Sandra Guzowska zdobyła II miejsce oraz nagrodę specjalną od Państwa Milczewskich za najbardziej dojrzałą recytację wiersza. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

/Natalia Wasiewska/

Portret poety autorstwa Zbigniewa Kresowatego