Janek Dudziński z klasy 2d Finalistą 64. Olimpiady Chemicznej

Janek Dudziński z klasy 2d nawiązał do chlubnych tradycji naszej szkoły. Po wielu trudach i zmaganiach olimpijskich zdobył zasłużenie tytuł Finalisty 64. Olimpiady Chemicznej. Taki sukces daje Jankowi na egzaminie maturalnym z chemii wynik 100%. Gratulujemy Jankowi wyniku olimpijskiego i jednocześnie przypominamy inne Jego tegoroczne osiągnięcia:

Tytuł Laureata 54. Ogólnopolskiego Konkursu Chemiczny im. prof. Antoniego Swinarskiego organizowanego przez UMK w Toruniu;

Tytuł Laureata II miejsca XXIII Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (organizator Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu) - w nagrodę nagroda książkowa o wartości 700 zł.

Tytuł Finalisty XXXIV Konkursu Chemicznego Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej,

Janek realizuje już drugi rok indywidualny program nauki z chemii.

Osiągnięcia Janka to Jego systematyczna praca ale też ciekawość świata, otwartość na światowe osiągnięcia naukowe. Nie byłyby możliwe bez pracy z Panią Profesor Hanną Chlewicką, która zawsze jest ogromnym wsparciem w zakresie wiedzy merytorycznej. Obojgu gratulujemy i dziękujemy za radość, którą nam sprawiają takimi osiągnięciami.

Zgodnie z tradycją szkoły gratulacje dla Janka przekazane zostały przez radiowęzeł i okraszone piosenką, którą musiał dla Siebie wybrać Finalista (prawdopodobnie było to najtrudniejsze zadanie chemicznewink). Posłuchaliśmy z przyjemnością "Mieć czy być" zespołu Myslovitz i stwierdzamy, że w przypadku Janka to jednak BYĆ.

Poniżej zdjęcia z Olimpiady Chemicznej.