Po wystawie "groch z kapustą"

Z inicjatywy Sary Pankowskiej z klasy 3a, czwórka przyjaciół, młodych artystów z II LO wystawiła swoje prace plastyczne w Filii nr 13 Biblioteki Miejskiej w Grudziądzu. Wśród grupy artystów znaleźli się Zuzanna Szumiłowska, która zachwyciła profesjonalną kreską (podobał mi się samowar), Zuzanna Zamyślewska - Jej fotografie są niezwykle tajemnicze a modelki piękne, Sara Pankowska i prace tak samo barwne, jak Jej strój na studniówce oraz Nikodem Lazurek zaskakujący połączeniem tradycji (dywan perski) i nowoczesności (torba z Ikei). Wystawa przyciągnęła rodziny artystów a także grono przyjaciół. Dobrym duchem wystawy była jak zwykle Pani Ola Szymczyk - bibliotekarz z filii. Zajęła się wszystkim i jednocześnie nauczyła młodych Sobieszczaków umiejętności organizacji eventów. Dziękujemy. Gratulujemy Sobieszczakom pierwszej profesjonalnej wystawy. Spełniajcie swoje marzenia artystyczne.

Młodzi artyści podczas otwarcia wystawy

Prace Sary Pankowskiej

Prace Zuzanny Zamyślewskiej